Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy megkedveljen az a fiú, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van a szomszédunkban egy nagyon helyes fiú. Nekem nagyon tetszik és szeretném, ha ő is megkedvelne. Mivel nemrég költöztek ide, még csak egy-két szót váltottunk egymással. Anyukám beszélgetett az ő anyukájával és kiderült, hogy ugyanabban az időben, ugyanoda megyünk nyaralni! Ez egy hét múlva lesz. Gondoltam ott jobban megismerhetnénk egymást stb. Csak azt nem tudom hogyan. A fiúkkal szemben elég félénk vagyok. Még régebben mikor tetszett egy fiú és beszélgettem vele, akkor is éreztem, hogy lángol az arcom és remeg a hangom. Mit tegyek?

15/L



2014. júl. 1. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
mélydekoltázsos felső, hajolj úgy be, hogy szinte lássa a melleid, véletlen dőlj neki, szóval hass a kéjéhségére, mint egy éhes kutyát, úgy hergeld és éheztesd... nekem ez tetszene...
2014. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!