Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy 13 éves...

Tetszik nekem egy 13 éves lány, mit mondjak, írjak neki hogy megkedveljen, mit szeretnek a lányok ilyen korban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ugy irj neki ha egy suliba jártok ha nem akkor meg tökmindegy. De legyél kedves, ne flegmázz. Érdeklődj. És ha joban lesztek karácsonyig akkor adj neki vmi kis apróságot :D
2014. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te mennyi vagy?
2014. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, megmutatod a pónigyűjteményed?
2014. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen egy suliba járunk
2014. dec. 14. 14:35
 5/6 A kérdező kommentje:
én is 13 vagyok
2014. dec. 14. 14:35
 6/6 anonim válasza:
én is 13 éves vok (lány) és nekem az tetszik ha kedves egy srác kedves velem nem paraszt,lehet hogy ez menő a többi srác előtt de a lányoknak ez általában nem jön be. írj rá facen(amikor online) és ha hamar visszaír akkor kezdj el vele beszélgetni, de ha kb 5-8 prc mulva ir vissza akkor szentem inkább személyesen próbálj beszélgetni vele. Ha már elég jóban vagytok és azt látod hogy érdekled őt akkor vegyél neki valamit karácsonyra pl csokit. aztán kábé 2 nap mulva kérdezd meg tőle hogy mikor ér rá,mert ha van kedve akkor elmehetne veled moziba (hívd meg neki ne kelljen fizetnie az tuti bejönne neki)ha nemet mond akkor mond hogy oké nem baj,így nem fogsz beégni. :)
2014. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!