Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 6 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 6 hónapja együtt vagyok a barátommal, és van egy lány az osztályunkból, aki mindig el akarja tőlem venni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A tanár egymás mellé ültette őket, és ez a lány mindig beszélget vele, folyton rajta lóg. Volt már nem egyszer rá példa, hogy a lány megfogta a barátom kezét, és valamilyen hülye indokkal elhívta. Puszilgatja mindig, multkor például állítólag véletlenül a szájára adott puszit.. Folyton az ő cuccait kéri kölcsön, a kajájából is mindig kér.. kezd már elegem lenni belőle. Amikor az osztályban én és a barátom beszélgetünk, azonnal odajön, hogy miröl beszélünk, meg valami indokkal ismét elhívja őt. Mit kellene tennem? Szóltam már a barátomnak, de ő azt mondta, hogy csak nagyon jó barátok, ennyi az egész.. (állítólag óvodás koruk óta jóban vannak nagyon).
2017. jan. 11. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A barátod nagyon szeret teged, efelől semmi kétség.


Viszont az a csaj TENYLEG akar valamit. Akármennyire lehet erős egy fiu-lany barátság, de pl. szájrapuszit "véletlenül" nem szoktak adni.


A lényeg, hogy a csaj akar valamit, de a barátodat ez nem érdekli. Ot csakis kizárólag TE erdekled 😉

2017. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért van mit megbeszélnetek, ha "barátságból" otthagy téged, ha a csaj hívja.
2017. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 nem tudom mit olvastál, amiből kiderült volna hogy a barátja maga a megtestesült hűség. Bár legyen igazad. Ha nekem lenne barátnőm, elküldeném az anyjába az ilyen idióta erőszakos nyomulós p*csákat az biztos..Te meg beszélj a csajjal hogy vegye már észre magát, mert ha nem, akkor összekócolod a fogsorát.
2017. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Ne bíztasd el, mert csak jobban fog fájni, ha a másik csajjal látja a fiúját...
2017. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Multkor odamentem a kis csajhoz, hogy mit is akar pontosan, beszéljük meg, megkérdeztem tőle, majd odaszaladt a barátomhoz, és azt mondta neki, hogy megfenyegettem, hogy ha nem száll le róla, megbánja.. Szóhoz sem tudtam jutni.. természetesen nem nekem hitt (pedig szerintem nekem kellett volna), most haragszik rám ez miatt, és ez a lány természetesen a fő vígasza.. szerintetek szakítsak vele? Vagy mit csináljak? Nagyon szeretem őt, de szerintem ez nem normális, hogy egy barátnak hisz a barátnője helyett.. meg a kapcsolatuk sem normális.. (el is felejtettem írni) ez a lány azt hiszem másfél évig volt a barátnője régebben..
2017. jan. 11. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye a gyerek hogy bedől egy ilyen kígyónak akkor szakíts vele. alap lenne hogy neked hisz, meg nem szalad el tőled ha a csaj egyet füttyent neki. Szakíts és keress mást. 22f
2017. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eppaz02 ***** válasza:

Szerintemis az lenne a legegyszerűbb ha ott hagynád a p*csába... Komoly gondok vannak a barátodnál ha nem neked hisz hanem a másik lánynak mivel elvileg te vagy a nője és nem a másik.... A másik csajról meg annyit jog szerintem a leírás alapján elég szelepes lehet ha azt hiszi h 1,5 együtt volt a fiúddal..

16/f

2017. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Eppaz02 ***** válasza:
Hogy*
2017. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedbe jól beolvasnék a csajnak. :'D ez akkora nagy pofátlanság legalább tartsa tiszteletbe hogy van valakije. Egyébként meg a barátoddal szerintem ezt beszéld meg
2017. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!