Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes küzdenem érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem érte?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú és barátok vagyunk, illetve heti 3x találkozunk minimum, mert ugyanannak a színjátszó társulatnak a tagjai vagyunk. Nagyon megzavar, mert vannak jelei, hogy közeledni akar és igyekszem viszonozni is, de konkrét lépéseket még nem tett. Lehet, hogy félénk, de nem tudom érdemes-e várnom rá, hogy egyszer csak tesz-e konkrét dolgokat az "ügy" érdekében. Én is megtehetném ezt, de félek, hogy talán félre értettem mindazt amit eddig tett. Mi a ti véleményetek erről? 16/L

2017. jan. 15. 20:23
 1/2 Rébusz1220 válasza:
Ha tényleg tetszik akkor megéri küzdeni. Egy próbát megér, lehet hogy félénk. Sok fiú nem mer közeledni mert ugyanúgy fél mint te, nyugottan próbálkozz. De ne túl nyomulósan mert az sokaknak nem jön be. Ha tényleg jó barátok vagytok és visszautasít akkor sincs vége a barátságnak, legrosszabb esetben "csak" barátok maradtok.
2017. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Mármint félős. :D Sokszor nem is kicsit. :D Nah de... meg tudom érteni a srácot. Az hogy nem mer kezdeményezni, annak több oka lehet... Nem tudhatod miért nem mer konkrét lépéseket tenni.

Magamból indulok ki! Van úgy, hogy mikor meg kell szólítsak egy olyan lányt aki tetszik, többnyire azért nem szólítom meg, mert attól félek, hogy elutasít... ha egy fiú ilyet átél, az mély nyomot tud hagyni. Főleg annak aki érzelmi típusú. Ezért ilyenkor nehezünkre esik kezdeményezni, hisz nem igazán szeretnénk mégegyszer még egy elutasítást átélni. Ilyenkor arra várunk, hogy majd ő fog kezdeményezni.

Meglehet, hogy a barátoddal is hasonló dolog történt, nem tudni... Mindenesetre egy esélyt lehet adni a próbálkozásnak. Nincs mit veszítened. :) Ha esetleg félreértetted a jeleket, akkor sincs semmi baj, mert ha barátok vagytok, nyilván meg tudjátok beszélni egymással a dolgokat és nem fog végetérni a kapcsolatotok. :)

De az hogy, vannak jelek amik a közeledésre utalnak, az már jó. :) Mert az azt jelenti, hogy akar valamit, csak nem meri kimondani... :)

Bátorság! :) (pont én mondom :D )


Jah, és a konkrét kérdésre a válasz: Igen, megéri érte küzdeni, ha szereted. :)

2017. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!