Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő, ha tél óta nem...

Mi a teendő, ha tél óta nem múló, bár csökkenő szorongással, rossz gondolatokkal küzdök, de nem akarok csoportba járni, és nincs pénzem pszichológusra? 20/N

Figyelt kérdés

Azért nem akarok csoportot, mert mások problémája csak tovább terhelne. Ráadásul jön a tél, rosszaboddni fog szerintem. Ráadásul szeptemberben kezdem az egyetemet, meg leszek terhelve.

Szeretnék jó pszichológushoz járni... :(

Eddig keményen küzdök a betegséggel, több-kevesebb sikerrel, de kellene egy szakértő. Néha hosszabb időkre szinte teljesen jól vagyok, de aztán visszaköszönget, meg a jó időkben is tudom, hogy ott lappang.


2016. aug. 5. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
TB-re is lehet pszichológust jót kifogni. Vagy hívjál fel egy lelkisegély vonalat pl. Kék vonal. Vannak akik gyagya.ságokat beszélnek, ott is keresni kell, addig amíg nem találsz egy olyat aki jókat is mond, többen dolgoznak ott. Ha meg nincs pénzed magánra az úgy elég necces, keresgélni kell, másokkal beszélni, ki tud e esetleg tb-s vagy olcsó pszichológust.
2016. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írtam privátban!
2016. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!