Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki már év eleje óta tetszik. Annyi a probléma, hogy egyszer elutasított, és utána még az is rátett egy lapáttal, hogy haverom szemétkedett velem, és mi meg kinevettük. De viszont az utóbbi időben, mintha mindíg engem nézne. Hétfőn is pl. elsétált mellettem, és rám mosolygott. És most jön a DE. Minősítés, mikor beszélnék vele, oda szeretnék menni hozzá, akkor szinte ki van írva az arcára az, hogy hagyjam már békén. Pedig még soha nem is beszéltünk. Meg ez lehet, hogy hülyeség, de tegnap is beszélgettem vele Facebookon, és 2 kérdés után azt mondta, hogy most edzésre kell mennie. Mondtam, hogy semmi gond. Utána írtam neki még valamit, amit már el sem olvasott. Az a helyzet, hogy egyikünk sem egy nagy társasági lény, tehát gondoltam, bejöhet, mert ebben hasonlítunk. Meg ő egy teljesen normális lány és én is normálisnak mondanám magam. Bocsi a helyesírás ért és ha hosszú lett.

2017. jan. 25. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én nem írogatnék neki olyan sokat, ne zaklasd, várd meg hogy ő írjon neked
2017. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!