Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felnőttek/szülők. Mit csinálná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttek/szülők. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ti mit tennétek ha a 14 éves lányotokat véletlenül meglátnátok csókolózni egy fiúval akivel elvileg akkor találkoztak elősször...de már egy éve beszélgetnek? A fiút nem annyira ismerem, elvileg amit hallottam róla az az, hogy normális. Kicsit kellemetlenül éreztem magamat. A lányomnak még el se mondtam, hogy láttam. Most elmondjam neki? Kérdezősködjek, hogy esetlek miújság volt akkor vagy mit tegyek? Nem baj, hogy most találkoztak elősször??

2017. jan. 27. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezz rá. Valószínűleg az a legjobb megoldás ha meghívod a fiút is. Így meg is ismerheted a lányod is biztos örülne hogy nem kell titkolózni.
2017. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztos örülne. Lehet először picit kiakadna, hogy beleavatkozol a "magánéletébe" de végülis én örülnék a helyében ha nem kell titkolózni ahogy az első válaszoló mondta. Szerintem nem probléma, hogy először találkoztak és már csókolóztak. Egy éve beszélnek, biztos, hogy készültek már rá. Szerintem ez aranyos.
2017. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond, ha rákérdezel, csak ne kisgyerekként kezeld. Akárhogyis, az édesanyja vagy van közöd hozzá, viszont neki is kell egy kis magánélet, gondolom érted. Ha ketten vagytok kérdezz rá, ne mások elott. Ne az jöjjön le neki, hogy el akarod tiltani.

Te sem voltál szerintem másabb. Kell a tapasztalat gyujtes. Persze ne az ágyban kössenek ki. De ne emlegesd sokszpr, mert akkor már cikinek fogja érezni.

2017. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el és ne is kérdezősködj. Majd mesél, ha ő is szükségesnek érzi.
2017. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!