Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet? Komolyan gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Komolyan gondolja vagy csak unaloműző vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már találkoztunk párszor, nem megbeszélés alapján de mindketten tudtuk hogy ott lesz a másik( boxedző az ő nagybátyja és az én keresztapám és velük néha kimegyünk meccsekre) és ott akkor mindig oda jön hozzám, kedveskedik és bókol, kérdezősködik és tényleg nagyon cuki legutóbb énekelt nekemxd mellém ül, ölelget stb..egyszer az egyik haverja beszólt neki olyat hogy: ,,XY, ez olyan cuki lány most komolyan csak ágyba akarod vinni?!" hát én itt azt hittem felpofozom, mert ismerem a barátját és alapból nem az a hazudós és rosszindulatú fajta. De leb*szta hogy ilyet mégegyszer ne mondjom és ezzel megnyugtatott egy kicsit..Na és a másik ez a zavar legjobban...más városban élünk. Két meccs között nem keres. Most ez mi?! Nem ír meg semmi. Ismerősök vagyunk de kész passz. Még egyszer sem írtunk. Félek, hogy beleszeretek, mert egyébként egy hullámhosszon vagyunk, NAGYON tetszik és amikor találkozunk udvarias, kedves figyelmes de talán megtudom akadályozni ezt a szerelem dolgot.. csak először véleményekre lennék kiváncsi. Akarhat valami komolyabbat vagy csak unaloműző vagyok?Válaszokat előre köszönöm:)
2017. jan. 29. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Az elmondottak alapján biztos tetszel neki. Az, hogy nem ír azért lehet mert nem biztos magában. Mindenképpen írj rá beszélgessetek többet. Ha pedig van bátorsága előbb-utóbb még fogja mondani az érzéseit. Ekkor nagyon figyelmesen és gyengéden mondd meg neki, hogy felőled ez csak egy jó barátság. Ha nem mondja ezt meg akkor pedig vagy fél vagy pedig ő sem akarja komolyabban. Ilyenkor maradjon a mostani viszony, az jó lesz.
2017. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valószínű, hogy az lesz amit tanácsoltál!:) Köszönönom szépen!
2017. jan. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!