Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felenk es komolyan gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bora0119 kérdése:

Felenk es komolyan gondolja vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiu akivel egy kirandulason osszeismerkedtunk, 3 napon keresztul estenkent mindog sokat beszeltunk, de napkozben nem igazan jott odahozzam amikor ezt szovatettem azt mondta hogy nem igazan mer odajonni de az utana levo napokon ez egy picit javult. A kirandulas vegen elhivott talalkozni amikor ekoszontunk mondta hogy majd ir a talival kapcsolatban, nem irt egy napig aztan en rairtam hogy most megis mi van es hogyha nem szeretne talalkozni akkor inkabb ezt mondja, bocsanatot kert utana es lemondta a talalkozot mert csaladi programja van es hogy azert nem irt mert nem tudott, de en megsem tudom hova tenni ezt az egeszet aztan megkerdezte hogy talalkozunk-e valamikor.

A valaszokat koszonom



2016. nov. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószinűleg tényleg csak családi programja volt!

És hát félénk! Légy vele türelmes

2016. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:
66%
Az a része megvan a világnak ami nem rólad szól?:D Igen-igen egy egészen pici szegmens és szinte senkit sem érdekel de létezik.. XD Előfordul, hogy valakinek nem minden egyes gondolata körülötted forog. Tudom nehéz feldolgozni de próbáld meg. :)
2016. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!