Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha egy fiú ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú ezt mondja egy lányról? Komolyan így gondolja?

Figyelt kérdés
egy barátnőm ma megkérdezte a kiszemeltem, hogy mit gondol rólam, és azt mondta, hogy szép vagyok, pontosabban: "eléggé jól néz ki". pedig én nem mindig úgy veszem észre, de vajon valóban így gondolja?

2016. dec. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

szerintem arra gondolt a fiú, hogy a lány jól néz ki, eléggé.

azt hogy komolyan gondolja, ahhoz az arcát kéne látni és a ahngját hallani, amikor kimondja...

17f

2016. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Nem tudom mennyi idős a srác, én mostanában elég sok 16-18 éves haverral vagyok körülvéve. Náluk ha valaki "elég jól néz ki" (és igen, ez egyszerre nem egy, hanem minden szembejövő szép lány) azt komolyan gondolják, de csak és kizárólag annyit gondolnak mögé amennyit jelent. Jó az alakja, esetleg szép az arca, nőies a mozgása, kellemes ránézni. Ennyi. Nem jelenti azt hogy emberileg érdekled, nem jelenti azt hogy jó veled beszélgetni, és nem jelenti azt hogy szeretne veled randizni vagy járni.

Ettől még lehet hogy így van, de ez nem ebből látszik. Ez annyit jelent hogy jól nézel ki.

2016. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Szerintem komolyan gondolja, csak nem tudja, hogy te is így érzel-e felé.

- Lehet, hogy te se vagy vele szemben valami mosolygós, hanem inkább feszült.

- Nem tudja, hogy van-e barátod, ezért nem mer kezdeményezni.

Ezekre gondolnék első körben.

2016. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki!!;)
2016. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!