Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozzak egy lányért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozzak egy lányért?

Figyelt kérdés

Én alapvetően nagyszájú, extrovertált, viszonylag népszerű srác vagyok.

Ennek ellenére (vagy emiatt?) egy teljesen más típusú lány tetszik..


Ő visszahúzódó, kevés ismerőse, barátja van, kevesen is ismerik. /ezek engem nem zavarnak önmagukban/


Viszont ahhoz, hogy "megszerezzem", nekem is ilyenné kellene váljak.

Szerintetek megérné? Persze, tudom, hogy ezt akkor tudnátok a legpontosabban megválaszolni, ha ismernétek mind a kettőnket.. De így általánosságban tudom csak feltenni a kérdést, esetleges tapasztalatok ilyen témában érdekelnek!


17



2017. jan. 30. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
senkiért sem érdemes megváltozni, ha nem szeret önmagadért, akkor sehogysem fog, illetve te sem fogod jól érezni magad.
2017. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ugyanolyannak kell lenned mint ő..

Énis hasonló vagyok mint az a lány, de belülről egy ördög.:D

Tehát nem minden az amit mutat magából.

L

2017. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 leírta a lényeget.

Jár a pacsi!

2017. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha semmiképp nem tudod megszerezni a saját stílusoddal, akkor hagyd. Nem érdemes megváltozni.
2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell megváltoznod. Légy önmagad és úgy próbálkozz nála. Sztem ha önmagad vagy akor is menni fog az hogy megszerzed ahogy mondtad. És az a fontos hogy vele hogy viselkedsz.
2017. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Légy önmagad és általàba ezek a visszahúzódó lànyok az olyan fiúkat kedvelik mint te
2017. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2017. jan. 30. 22:09
 8/8 anonim válasza:
Soha!!
2017. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!