Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Miért nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért nem tudok barátot szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 15,éves lány vagyok. Egyszerüen nem értem hogy miért nem tudok barátot (fiút) szerezni. Most ne arra gondoljatok hogy a nap 24 órájában csak erre gondolok. Csak néha belémhasít egy érzés, hogy kellene mellém valaki, akit szerethetek, és bármikor megölelhetek. Sokan mondták hogy szép, különleges arcom van, és hogy jó az alakom. (Ezt nem lány barátnőim mondták, hanem fiú haverjaim) Nőiesen öltözködöm, hosszú hátközépig érő hajam van. A személyiségem vidám, megértő és őszinte, szeretek komolyabb dolgokról beszélnim de ha fáradt vagyok, akkor hajlamos vagyok az állandó nevetgélésre.:D Rossz tulajdonságaim hogy kicsit lustus vagyok, és mindenen jóízűt röhögök. Ez sokak számára idegesítő. :D

2017. jan. 31. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert még nem találtál rá a megfelelö személyre.

17F

2017. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nem találtad meg a megfelelő embert.Ezek alapján aranyos lánynak tűnsz, szóval nem hiszem, hogy sokat kell várnod :)

Jönni fog magától.

2017. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :D

Még annyit, hogy ne úgy állj hozzá, hogy "na akkor keressünk egy fiút", hanem tényleg találj olyat akivel érdemes megpróbálni 15/F

2017. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd ha már 19 vagy és még mindig ugyanígy vagy,akkor kezdj el ezzel foglalkozni :D
2017. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óóó, haver. Ugyan ez van velem is. Csak én fiú vagyok...
2017. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, hogy ilyen őszintén leírod ezt ^^,

Én szívesen barátkoznék veled :)

Üdv.

2017. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Magamsemtudom válasza:
Én is 15 éves lány vagyok ugyanebben a helyzetben :)
2017. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!