Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor mégis mi van,...

Most akkor mégis mi van, tetszettem már számoram vonzó lányoknak egyáltalán valaha is vagy sem?

Figyelt kérdés
Segítség kéne, mert totál roncs vagyok, nem tudom most, hogy hagyjam abba a reménykedést és törődjek bele, hogy nincs számomra vonzó lány, akinek valóban tetszettem volna vagy mégis van és küzdenem kéne, még, ha a többi agyonsminklet, szépségkirálynő, nagyszájú, beképzetl angyalka folyton a képembe vágja, akinél bepróbálkozom, hogy ronda vagyok és kopjak le lényegében. Mert volt pár csaj, akivel főleg buszon találkoztam és eléggé másképp viselkedtek, mint ahogy a lányok szoktak, főleg a szépk általában velem szemben. Ezek a csajok, mintha szemezni próbálta volna velem. Volt olyan, hogy hátrafordultak buszon és mosolygott egyik, meg valami olyat suttogtak, hogy aranyos srác vagyok, de nem bizgtos, csak úgy tűnt valami ilyesmit dumálgattak. Aztán volt olyan is, hogy egy csaj utcán a barátnőjével épp előttem és haverom előtt sétál pár méterrel. Erre hirtelen az egyik csaj hátrafordult és egyenes rám mosolygott, de nem vágom, hogy most miért, meg aztán volt, hogy ez a csaj máskor si hátrafordult utánam a suliban például. Lényegéban akkor tudtam meg, hogy egy suliba járunk. Aztán olyan si votl, hogy egy csaj megkérdezte van-e barátnőm, aztán valamit ondott neki a barátnője, hogy most mondjon el valamit és felem muatott a kezével. szóval valami tnekem akart szerintem elmondani, de végülis sosem tette meg, jó rég volt már ez is. Hát nem tudom, fura ez nekem, mert a szép lányok inkább rondának neveznek, erre volt pár egész aranynos, bájos csaj, aki ritka kivételként másképp viselkedett irányomba, mint ami a megszokott fájó rutin szerint jellemző a szép lányoknál, de főleg azoknál, akiknél bepróbálkozom. Emiatt már nem is akarok bepróbálkozni egy lánynál sem, eléggé ronccsá tett a sok folyamatos bántás, hogy ronda vagyok ronda vagyok és ronda vagyok, kopjak le típuús szövegek soakásga eléggé belém írta, hogy ronda vagyok és jobb lenne beletörődnöm abba, hogy nem szeretnek a lányok a külsőm miatt. Csak ez a pár dolog ne hagy nyugodni, ami a rendszerben másképp működött, mint ahogy kellett volna. Voltak esetek, amikor fiú haveroomék is tanúi voltak és ők nem azt látták, hogy például gúnyolód nézés lett vona vagy mosoly, amit egy-két csaj csinált velem szemben, már pedig pár hete kaptam gúnyolódó nevetgélést és én is úgy látom visszagondolva, hogy azok tényleg mások voltak, csak vagyok biztos a válaszokban, nem tudom, hogy mit kéne tennem, beletörődnömk, hogy nem lehet számora is vonzó barátnőm, vagy elhinnem a pár ritka kivégelt és bízzak benne, hogy újra találok jeleekt, hogy talán tetszem számomra vonzó lányoknak is, vagy egyáltalán mi van, ha ez is csak tévedés, átverés és ők is rondának tartottak valójában és haveroék is tévedtek?

2013. jún. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, A SZEMEM!!! :'(
2013. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek létezik az igazi. Próbálkozz! Akik meg csúnyán lekoptatnak, azokat felejtsd el! Amúgy ha az utcán kérdeznek vmiről akk kezdj beszélgetni. Kezdeményezz.
2013. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hat baratom tanacsot nem tudok adni, de ezt a kerdest mintha a szambol vetted volna ki. :):/
2013. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, olyan ocsmány vagy, hogy ez kizárt...
2013. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!