Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja megismertem valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja megismertem valakit, aki azóta is szívemben él. Történt köztünk valami, amit ő az ismerőseinknek letagad, sőt! Azt is, hogy valaha tetszettem neki! Valaki meg tudná fejteni?

Figyelt kérdés
Nem értem mért tagadja le,hogy tetszettem neki,vagy én lennék olyan hülye,hogy félre értettem?Félre tudok érteni egy ölelést?Egy érintést?

2012. szept. 18. 20:12
 1/4 ASOT ***** válasza:

Hát ebben az esetben 2 gyakori dolog van ami lehetséges.


1. Félreértetted, jelen helyzetben te voltál az aki többet érzett és vélt az egészről, róla tőle stb. Számára ez lehetett egy kedvesség és egy baráti ölelés is.


2. Valami oknál fogva nem tudott összejönni veled , pedig téged akart összejönni veled majd lefeküdni veled de nem jött össze mert lehet úgy érezte elutasító voltál vele szemben ezért tagad mindent.

2012. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énis pont most voltam ilyen helyzetben. nekem az volt hogy mikor közeledett, elég elutasító voltam, mert másra kocentráltam, később összejöttünk itt is voltak érintések, majd másnap már rám sem nézett, 1hónapja semmi, figyelembe sem vesz, pedig több haverjának is hangsúlyozta még az elején hangosan hogy bejövök neki..


de mivel nemvolt semmi nagyon komoly ezért már nemérdekel a srác, szerintem te se reménykedj túl sokáig:)


dekitudja lehet nektek pont fordítva sül el a helyzet...:)

2012. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hmmm...Ez elgondolkodtató!Mindkét lehetőség fent áll,de azt hozzá kell tennem,hogy nem csak egy ölelés volt...


A nem csak ölelés után én elkerültem nagyon messze tőle,és nem tudtam,h hova sodor az élet,de úgy hozta,hogy megint az ő közelébe. A közös ismerősünknek mindent tagad ami köztünk volt,még azt is,ahogy írtam,hogy valaha tetszettem neki!

Viszont a közös ismerősünknek tetszem,sőt,szerelmet is vallott!Ezzel a tagadós srác is tisztában van,és kérdezgeti is tőle mindig,hogy mi történt köztünkhogy alakulnak a dolgok köztünk....


Mi folyik itt?:-)

2012. szept. 19. 02:01
 4/4 ASOT ***** válasza:
a srác szerintem össze vissza beszél, azt sem tudja mit akar pontosan, mi lenne a jó, ha kellenél neki vagy komolyan szeretne valamit akkor veled lenne és veled foglalkozna.
2012. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!