Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, aki 2-3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki 2-3 évvel idősebb mint én, egy busszal jövünk haza, amit általában apukám vezet amikor az egyik barátnőmmel voltunk a buszmegbe akkor elkezdett mutogatni, hogy ki ehet az aki tetszik. tetszem neki?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom, hogy rá is mutatott-e, csak azt tudom, hogy utána sokszor nézett. Nagyon. Aztán én is és mindegyik tovább tartott mint 1 mp. Aztán a buszon is szokott nézni, meg amikor egyszer leszálltam a buszról, akkor előttem ment, és bal oldalra kezdett el nézgetni, viszont én láttam, hogy engem nézett mert túlságosan elfordtotta a fejét. Meg amikor a lámpánál voltunk beszélgetett az egyik haverjával, de akkor IS rám nézet. (egy fele megyünk majdnem, vagyis nekem arra van biciklim, ő meg arra lakik) meg amikor én bementem volna a biciklimére anya egy kicsit kijjebb volt és várt, és a srác is nézett az, , utoldó pillanatban") meg még van sok ilyen, , nézegetés" is Volt olyan is amikor ott volt elől, hogy éreztem szabyályosan h engem néz. Amikor meglátom, annyira boldog leszek és tele energiával. Egyszer amikor a buszból megláttam fél hangosan felkiáltottam, hogy yes. Még sosem volt velem ilyen. Voltam már, , szerelmes" de ez más. Ez valódi. Annyira szép barna szeme van. Megahlok érte. Most ne egy szupermodell, celeb, páwa gyerekre gondoljatok. én 165 cm vagyok ő meg kb.170-173cm. Nem a külsője fogott meg engem, hanem hogy mennyire udvarias, rendes. Nem beszélgettem vele csak egyszer facebookon, amikor megkértem, hogy lájkolja egy srác képét :D xd és először azt írta, hogy minek lájkoljam neki. erre én: mert verseny, meg én kértem, és azt írja, hogy :hát jó. Nagyon kedves, intelligens, udvarias Most mi van? Tetszem neki? Vagy mit tegyek, hogy felhívjam magamra a figyelmét? Midig ott állok elől. és sokszor, , nézegetjük" egymást. Szerdán lesz a szülinapja, és én tudatni szeretném vele, hogy nem közömbös a számomra, viszont nem szeretném én elmondani. Kérlek szépen titeket, hogy értelmes, és hatékony válaszokat adjatok. írtam volna egy pár helyre smiley-kat de nem engedte

2017. febr. 4. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok :) Figyelj, van egy merész tippem, de szerintem meg fogod csinálni, mert ahogy olvaslak, nem vagy nyuszi, csak ezzel a sráccal kapcsolatban.


Szóval.


Írd meg neki, hogy "Vigyél már el valahová!", és ennél többet nem is kell tenned, mert ebből megérti, hogy jöhet, és jönni fog. Innentől már csak ne rontsd el.


Nyilván ha primitíven reagál, akkor ne erőltesd, de szerintem jó fej lesz. Mi nem vagyunk nők, mi nem kéretjük magunkat :)

2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de ez egy kicsit urán hangzik :D jó ötletnek tarom,viszont nem hinném,hogy valaha is egy ilyet megírnék neki :( már csak azért sem,mert ha pl. azt írja,hogy bolond vagy? vagy mi a bajod? vagy ilyenek..igazából én is félénk vagyok valamilyen szinten,csak nem mindenkivel..viszont tényleg annyira aranyosan néz rám..nem tudom elmondani,hogy mennyire örülök annak ha rám néz,meg mennyi energiát ad...szeretem őt
2017. febr. 6. 22:57
 13/14 A kérdező kommentje:
és miért vagyunk aranyosak? Ő az..de én nem :D
2017. febr. 6. 23:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Bakker...:D én is február 8-án születtem de mondjuk én lány vagyok :D
2020. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!