Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzek iránta. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek iránta. Hogyan éreztessem vele? Én is tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba akivel barátok vagyunk. Pár hónapja vagyunk elég jóban, de én nem tudok rá barátként nézni. Én viszont nem tudom, hogy ő érez-e valamit irántam. Van, hogy úgy érzem, hogy nagyon aranyos velem, megölel, látom, hogy néz, van, hogy a szeme sarkából vagy szemtől szembe, de ettől függetlenül lehet, hogy mégse érdeklem. Van, hogy tök sokat beszélgetünk facebookon is, van, hogy alig ír. Mostanában belegondoltam, hogy én is így viselkedem vele, hogy egyszer szemezek vele, megölelem, máskor pedig próbálom tartani a távolságot, mert nem akarok túl közel kerülni hozzá és ezáltal csak szenvedni. De ez nem feltétlenül jelenti azt szerintem, hogy vele is ez van. Vagy de? Egyszerűen nem tudom, hogy mit akarhat tőlem, és ezért nem akarnám elrontani a barátságunkat, hiszen napi kapcsolatban vagyunk az iskolában. Mit tehetnék? Szerintetek érezhet ő is valamit? Hogyan jelezzem felé, hogy bejön nekem? 17/f

Köszönöm, hogy vegigolvastad. :)

Előre is köszönöm a válaszokat, mind sokat segítenek.



2017. febr. 6. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érezhet-e valami azt nem tudom, ennyiből nem sikerült megállapítani. Azt tudod tenni, hogy valahogy ki kíváncsiskodód mi is a véleménye rólad. Talán ha van valami közös barátotok akkor ő segíthetne, hogy felveti neki a témát hogy mit szólna hozzád pasiként.
2017. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, mert nem lehet, de attól, hogy néha szeméttel, meg megölelitek egymást, az nem feltétlenül jelentheti azt, hogy tetszel neki. Én is adom az első választ. Szerintem sem lehet ennyiből megtudni
2017. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudok csinálni? :D Mármint ahogy kiveszem a válaszokból, nem lehet tudni mi van. :(
2017. febr. 6. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
hívd el randizni többször is és szerintem képes vagy megkérdezni magad is hogy bejössz e neki biztos menni fog:)
2017. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!