Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal jártam de aztán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal jártam de aztán szakítottunk de még szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jártam egy lányal szakitottunk egy idejig még szerettem de utánna már nem de most megint szeretem és folyton rá gondolok már mondtam neki hogy szeretem de ő azt mondta hogy most egy idejig nem akar járni senkivel el telt két hét és ő még mindig azt mongya hogy most egy idejig nem akar járni senkivel.Mit tegyek?.Kérlek segítsetek!

2017. febr. 6. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy fáj, hogy már nem szeret. De ha egyszer nem szeret, akkor gondolom Te is tudod, hogy nem tudod rákényszeríteni Őt, hogy újra járjon Veled. Ez így megy.


Sajnos szerelmi bánat ellen csak az idő a megoldás.

2017. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorcilány0724 válasza:
Menj oda hozzá egy csokor/cserép (attól függ melyiket szereti, olyan fajta legyen ami szerelmet sugall pl rózsa) és mond azt neki "te vagy az én szerelmem és bármi lesz megvédelek ha tetszik ha nem." ha szereti japánt és az animéket mond azt neki hogy ő a te senpaiod (szenpájod) biztos tetszik majd neki nekem pl tetszene
2017. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!