Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haragudtam rá a semmiért....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lbakos kérdése:

Haragudtam rá a semmiért. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Betegesen féltékeny voltam decemberben a fiúmra. Volt egy dolog amitől besokkaltam és szakítottam vele úgymond kiábrándultam. Tudni kell rólam hogy megvoltam érte halva. Szakítottam mert már sok volt a féltékenykedés. Aztán most bizonyosodott meg hogy csak félre értettem valamit. De sajnos azóta picit elhidegültem és máshogy nézek rá. Nagyon sajnálom ezt mert nekem nagyon fontos és ő még nagyon szerelmes belém szeret engem nagyon. Elrontottam... Félek hogy nem tudom helyrehozni. Nem tudom az érzéseimet hogy a nagy kihagyás után mit érzek. De azt tudom hogy fontos nekem csak sajnos rosszul esik hogy amíg ő kimondja hogy szeret én nem tudom és rossz neki. Pedig a félreértés előtt kitudtam mondani minden eggyes nap.
2017. febr. 7. 22:01
 1/3 anonim válasza:
A kérdés egyszerű. Szeretnéd folytatni vagy sem? Töltsetek el együtt pár napot valamelyikőtöknél. Újra összemelegedhettek. A féltékenykedést meg az összes asszony hagyja abba. A párkapcsolat alapja nem a bizalom?? Elcseszted de ezen ne ragodj, csak nem akartad hogy átverjenek. Sok sikert, kivancsi lennék mi sül ki ebből. :)
2017. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki, hogy már másképp nézel rá, de nagyon sajnálod a szitut.

Előről kezdeni félig-meddig bármikor lehet, elvihet randizni, sörözni, vacsizni, sétálni, oszt vagy alakul vagy nem.

Szerintem picit próbáld lassabbra fogni, felépíteni. Nyilván nem kell "első randin" egymásnak esni, csak ha megvan ez már benned is.

2017. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántatni de én biztos vagyok benne, hogy a helyében nem jönnék újra össze veled. Ha ezt megcsináltad egyszer, megcsinálod majd máskor is. Ezer és egy lányt találhat aki nem szakít vele egy olyan dologért, amit meg sem tett. Szerintem neked is jobb lenne ha hagynád a francba, látszik, hogy szenvedsz miatta, nem tudod kimondani neki hogy szereted és tudod, hogy ez őt bántja. Akkor mi a kérdés? Köszönjétek meg egymásnak az együtt eltöltött időt és te mész balra ő jobbra.
2017. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!