Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek ne itéljetek el semmiér...

Kérlek ne itéljetek el semmiért nagyon nehéz és kis setséget szeretnék?

Figyelt kérdés
6honaos kismama vagyok a pàrom itthagyot minket és egyedül vagyok teljes mértékben!nincs étvâgyam csak remeg a gyomrom tudom hogy nem jo ez egyikünknek sem de nemtudok mit tenni aki aki benne van csak azt tudja!mitegyek menyek dokihoz?hogy minden oké?mitegyek kérlek ne sértegessetek!_köszönöm
2017. jan. 27. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom, de a baba miatt próbálj meg megnyugodni, tudom, nem egyszerű, de muszáj erőt venned magadon, ha tudsz, igyál citromfű teát vagy vegyél sedatif pc nevű homeos tablettát, ezeket azt hiszem lehet terhesség alatt is inni, szedni, ha nagyon rosszul érzed magad, akkor nyilván menj orvoshoz, de erre valószínűleg nem fognak tudni adni semmit...

szüleid, barátnő, rokon, bárki, aki kicsit veled tudna lenni?

2017. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Miert hagyott el?
2017. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
És mióta nem eszel? Mert ha csak ma, akkor semmi bajod nem lesz, megnyugszol, megéhezel, eszel, és nem lesz semmi baj. Ha hosszabb ideje tart ez az állapot, az már baj, de nem hiszem, hogy a doki tudna segíteni. Inkább családtagokhoz, barátokhoz kellene fordulni segítségért. Ők meghallgatnak, vígasztalnak, és társaságban az evés is jobban esik.
2017. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Probàlok megnyugodni kissé sikerül lassan-lassan! Probalok sztem vlmi teàt:) azért mert nem birta a streszt meg az anyosom tele beszélte a fejét hogy ő is egyedül nevelte a gyereket nekem is menni fog! Hàt igen!
2017. jan. 27. 12:51
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben? mi az, hogy nem bírta a stresszt és a saját anyja beszélte le arról, hogy a saját gyerekével törődjön? mi van? ez nagyon gáz... (én javasoltam a teát)
2017. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 wadgulya ***** válasza:
100%

miért sértegetnénk?


sajnálatos, hogy egyedül maradtál.


próbálj megnyugodni, a babádnak attól hogy 1-2 napig étvágytalan vagy, nem lesz semmi baja.


de a tartós sírás, stressz viszont biztos, hogy árt neki!

2017. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Probalok csipegetni kajàt jobblesz tudom:) csak nehéz! Hàt a terhességelmeg az ő rà hàrulo feladatott hogy kikel àlni a kis csalàdja melett mert anyosom ilyen ahàny gyereke van mindt màs apàtol az gyerek apukàja ottlakik most nàla én 10dikén mennem kell az albibol!hàt ezt kaptam családom külfödön egy hete hogy itthon egyedül mert baràtok dolgoznak:(
2017. jan. 27. 13:07
 8/18 A kérdező kommentje:
Mit àrthat a kicsinek?
2017. jan. 27. 13:11
 9/18 wadgulya ***** válasza:
18%
a stresszhormonok, ami elárasztják a testedet, átmennek az ő kis testébe is, hiszen tőled kap minden csepp vért.
2017. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért attól nem lesz baja, hogy néha stresszelsz, csak 9 hónapot nem lehet végigstresszelni. Nehogy most már emiatt is aggódj. :)
2017. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!