Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok miből tudhatja egy...

Csajok miből tudhatja egy kiszemelt srác, hogy bejön nektek és ha szeretnétek h kezdeményezzen, akkor hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nézzük hozzászólunk ráírunk PL.
2014. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hat en nezem, de ha velem keveredik a tekintete legtobbszor nem merek a gyonyoru szemebe nezni :( nem h egy mosolyt kicsikarni a megfagyott arcmimikammal mikozben ugy erzem langol az arcom. Viszont a kozeleben yakran mosolygok. Probalok hozzaszolni (de legtobbszor csak egy mondat jut eszmbe: Mit mondjak?! neha olyan gesztusaim lesznek amiket amugy nem szoktam produkalni pl arcmimika- tulzott csodalkozas, vagy epp gesztikulalas, mutogatas. Egy szoval hulyen viselkedem :D
2014. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Alapból, ha hosszan ránézek (2 másodperctől), akkor ha nem félhülye, abból rájön hogy tetszik nekem.


De azokat a fiúkat szeretem, akik minél bátrabbak és minél kevesebb jel szükséges nekik ahhoz hogy odamenjenek egy lányhoz kezdeményezni. Azért menjen oda egy fiú egy lányhoz kezdeményezni, mert tetszik neki az a lány, ne azért mert biztos benne hogy ő is tetszik a lánynak.


Velem volt már, hogy abszolút semmi jelet nem adtam fiúnak és úgy jött oda hozzám, aztán mégis megtetszett. Vagy nem is tetszett kinézetre egyáltalán, de odajött megszólítani és nagyon vonzó stílusa volt.


Persze olyan is volt, hogy nem adtam jelzést a fiúnak, odajött hozzám és tényleg nem tetszett, elutasítottam. DE még ezt a fiút is tisztelem a bátorságáért, hogy oda mert jönni hozzám és oda mer menni a lányokhoz, sok másikkal ellentétben.

2014. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mi van akkor,ha a srác úgy érzi kölcsönösen tetszik a csajnak, viszont mikor próbál vele beszélgetni, akkor ideges lesz és felváltva kedves és flegma? És ez után is ugyan úgy a srác többször észreveszi,h a csaj néz őt több másodpercig, meg néha mosolyog is, meg elpirul, de mivel korábban már próbálkozott a csajnál,de mikor a csaj még ha kedves is volt akkor is mintha tartotta vna a távolságot,ezért már meg sem próbál megint beszélni vele,mert tart attól,h ismét beég.... Csajok miért csináljátok ezt???
2014. júl. 1. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden nő egyforma ebben. Ha ilyen nővel találkozol, akkor tiszteld már meg magad annyira, hogy a továbbiakban leszarod őt és másokkal foglalkozol? Nincs elég nő a világon ahhoz, hogy ne azzal az eggyel foglalkozz?
2014. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom h vannak rajta kívül még más csajok is,de tudni szeretném,hogy miért csinálja ezt?
2014. júl. 1. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még...

Ha a csaj sokat néz, nem viccből csinálja. Ha próbál mindig szemezni, tetszel neki.

Az látszik valakin, hogy zavarba jön, ezt figyeld. Meg ő se akar beégni azzal, hogy túlzottan jelez, de a srácnak nem tetszik. (Mert ugye a srácok se egyértelműek...)

Szóval válaszolva, én próbálok szemezni, de néha közömbösnek akarok látszani, hogy ne azt higgye, hogy nyomulok rá, vagy ne idegesítsem. Tehát van, hogy egyszer adok jelet, egyszer nem annyira. De az ilyen sztem ne tévesszen meg.:)

2014. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hellokitty77 válasza:
Hát én kicsit mutatom hogy zavarba jövök ha hozzám szól. Rá írok fbon hogy ,,szia”. Aztán lesz ami lesz. Egyebken ot nézem és elkapom a fejem hs rám néz de úgy hogy lássa hogy elkaptam a fejem. Lehetőleg ne látszódjon hogy direkt
2016. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!