Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szűnik meg az érzés, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szűnik meg az érzés, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Októberben megismerkedtem valakivel egy koncerten. Részemről első látásra vonzalom volt, külsőleg teljesen az ízlésem, és neki is tetszettem. Beszélgettünk, majd facebook-on folytattuk, megbeszéltük hogy a következőn találkozunk. Szinte rögtön megcsókolt, már a beszélgetéseink is eléggé izzottak, és nagyon működött a kémia.

Hamarosan bevallotta hogy nagyon kedvel meg imád, de nem érez olyat mert hogy "van egy lány, csak nagyon messze és őt akarja, senki mást az életben". Kicsit összetört vele. Persze attól még folytattuk a dolgokat, órákat beszélgettünk naponta, ha valami volt nekem irt, mindent megosztott velem ahogy én is vele. Az együttléteink pedig nem lehettek volna szenvedélyesebbek. Hagytam időt, hátha, mert én akkor már teljes szívemmel szerettem.

Pár hét múlva kibökte, hogy van valaki akivel össze fog jönni. Persze nem az, akit korábban emlegetett, hanem egy exe döntött úgy hogy visszatáncol, ő pedig rá rögtön mondta hogy szerelmes. Ez már sok volt. Megmondtam, hogy ne beszéljünk többet mert összetörte a szívem. Estéig tartott ki, irt, hogy hiányzom. Addig amíg nem jött vele össze "hivatalosan", továbbra is találkoztunk, bár mondtam hogy most már akkor azt a részét hanyagoljuk, de minden alkalommal ő volt az aki nem tudta visszafogni magát. A legutolsó ilyen másnapján összejött hivatalosan is a szerelmével.

Többször próbáltam elfelejteni. Ő is, gondolom. A leghosszabb ilyen próbálkozás talán egy nap volt. Valami folyton visszahajt hozzá, és ő is mondja hogy nem akar elveszteni, nem akarja hogy eltűnjek, maradjak. De egyre kevésbé bírom. Soha nem éltem még ilyet át. Nem tudok enni, nem tudok mosolyogni, legalább öt kilót fogytam, mások szerint nem vagyok önmagam. És mégis az a napom fénypontja, amikor tudunk beszélni, még mindig órákat, akármiről :'( Borzalmas ez így, és érzem hogy tönkremegyek.

Pénteken voltam koncerten. Nem azért mondom, de sokan próbálkoztak be. Valaki azóta is írogat. Rögtön mondtam, hogy részemről nem működik semmi, mert nem tudok senkire úgy nézni. Ijesztő, de nekem minden férfi meg fiú olyan, hogy akár nők is lehetnének. Egyik se érdekel. Nem akarok senki mást.

Elnézést ha hosszú lett. Ha bárki tudna tanácsot adni, hogy mit tegyek, nagyon megköszönném.



2016. febr. 15. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Istenem, de buta vagy te lány! Most azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert saját magadat teszed tönkre. Nehogy elhidd már neki a süketelését, ez egy teszetosza, döntésképtelen, figyelemre és rajongásra éhes idióta, aki csak azért nem akar elküldeni téged, mert arra sem képes, hogy döntsön, kit szeret. Az biztos, hogy szerelmet nem érez, sem irántad, sem az exe, sem más lány iránt, egyszerűen imád hódítani és újra meg újra megtapasztalni az érzést, hogy ő mekkora menő srác, hogy ennyi lány rosszul van érte és vágyik rá. Hidd el, most hagyd ezt abba, a saját káromon tanultam meg, hogy ha már mások látják rajtad, hogy nem vagy önmagad, nem tudsz mosolyogni és egy idegroncs vagy, akkor az a kapcsolat nem ad boldogságot. Igen, tudom, milyen ennyire rajongani valakiért, de ez a srác ezt kihasználja, függővé tett téged iránta, nem akar elengedni, de teljesen nem akar téged sem. Tényleg ez az egyetlen lehetőség, hogy megpróbálsz mindent megszakítani vele, másokkal ismerkedni (igen, biztos nem lesz egyetlen srác sem hozzá fogható, ezt tudnod kell, de ő nem neked való).
2016. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy azt kellene, csak nem vagyok biztos benne hogy nem épp azzal tenném-e még jobban tönkre magam :( Így legalább egy kis boldogság van az életemben, de ha elképzelem hogy nincs benne, olyan riasztónak és üresnek tűnik, hogy rá se merek gondolni. Próbáltam hogy többé tudomást se veszek róla, az idegbajig nőtt mindig a feszültségem, vagy ő vagy én, de a végén mindig újra beszéltünk és megszűnt a feszültség is :(

Biztos hogy szereti a barátnőjét... nem szétválasztani akarom őket, hanem ebből kilábalni. Bárcsak sose ismertem volna meg.

Köszönöm a választ, fontolóra veszem.

2016. febr. 15. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Egyébként ha bármiben segíthetek ezzel kapcsolatban még, írj nyugodtan privátot is.

21/L

2016. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és próbálj meg megszakítani vele minden kapcsolatot.

Én is egész hasonló cipőben járok. 3 hónapja már hogy állandóan irogat egy srác, totál belezúgtam mert elhitette velem hogy a csillagkat is lehozná értem. Mégsem vitt el randira soha. Aztán pár hete megszűnt létezni,rájöttem hogy mással kavar. Azt a lányt elvitte randira még az első héten. Összetörte a szívem. Eldöntöttem hogy annyit sem érdemel hogy megmondjam neki erről a véleményem. Két hétig nem beszéltünk, és már úgy éreztem hogy lassan együtt tudok majd élni a hiányával, mert muszáj. Aztán derült égből a villámcsapás, megkövetett, bocsánatot kért ezerszer hogy mekkora idióta volt, és ismét megigérte hogy elvisz randira. Ennek ismét két hete, mégse történt semmi. Azóta is minden nap ír, de annyi. Eldöntöttem hogy többé nem adom alá a lovat, mert úgy érzem csak kihasznál.

Utálom őt ezért. De azért még mindig úgy érzem valahol szeretem is. Mint amikor annyira dühös vagy valakire hogy le tudnád hajítani egy szikla tetejéről, csak azért, hogy aztán lélekszakadva rohanj lefelé, hogy elkapd.


Sorstársak vagyunk, megpróbálhatjuk kisegíteni egymást ebből, ha gondolod írj nyugodtan privátot is.

2016. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az #1 válaszoló nagyon jól mondja. Ugyan nem írtad a korod, de ebbe a helyzetbe nagyon bele lehet dögleni, és nagyon hosszú ideig. Én 23-24 évesen kerültem ilyen helyzetbe, és ma, még 32 évesen is ezt nyögöm. Ugyanazok a dolgok voltak, mint amiket leírtál, és én is akkor voltam boldog, amikor kerestük egymást. Viszont soha nem lehettem a párja, pedig tudta, hogy mit érzek. Én magamon éreztem, hogy teljesen más lettem, nem tudtam már mosolyogni, és rengeteget sírtam. (Felnőtt fejjel, tudom...) Én miért nem lehetek? Teljesen leértékeltem magam. Egyszer fordult bennem a kocka, és most már úgy élek (és változtattam öltözködési stíluson), hogy igenis jó nő vagyok, és az ő baja, hogy nem akar engem. :)

Ennyi év és szenvedés távlatából azt mondom, hogy kár, hogy nem tudtam megszakítani a kapcsolatot vele, vagy legalább 10 lépés távolságra kerülni tőle. Biztos vagyok benne, hogy neked is vannak olyan barátaid, akik téged értékelnek, és nem használnak ki. Próbálj meg rájuk koncentrálni, minél jobban lekötni magad. Az első 1-2 hét nagyon nehéz lesz, de akkor érezni fogod majd, hogy már nem függ attól a boldogságod, hogy írt-e neked valamit. Utána már csak egy kicsit kell kitartani, és átbillensz a dolgon.

Kitartást neked, mert tudom, hogy ez milyen nehéz!

2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, nagyon jól esik hogy segíteni szeretnétek. Az a vicc hogy egyikünk se tini már, felnőttek vagyunk, huszonévesek, én egy kicsit idősebb nála. Ha még azt is leírnám a tetejébe, hogy nekem öt éve állandó munkahelyem van, ő meg alkalmiból él, jóformán nulla tervvel, és néha elmondhatatlan ábrándokat kergetve, hogy mihez kezd majd magával, még nagyobb idiótának tűnnék. Mert így is ő kellene, úgy ahogy van :/
2016. febr. 15. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon gyorsan fejezd be!

Egy kicsit irigyellek, mert én úgy szerettem egy álomképet éveken át, hogy valójában nem teljesült az egészből semmi. De talán pont emiatt könnyebb is volt szabadulnom. Még így is évekbe telt, mire végleg kigyógyultam. Neked sokkal nehezebb lesz, de abba kell hagynod a reménykedést, mert felemészt!

34f

2016. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valójában nem reménykedem, tényleg semmi nem kecsegtet... egyszerűen csak úgy érzem, képtelen vagyok meglenni anélkül hogy ne beszélnénk, meg ne látnám. Max annyiban reménykedem, hogy barátsággá válik amit érzek, de nem akar azóta sem :/
2016. febr. 15. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es nalad mi tortent?Kolcsonos volt vagy platoi?
2016. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

Jaj, a barátság-szindróma :) Én is reménykedtem ebben, de csak nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna. Az esetemben volt egy kb. kéthónapos kapcsolatmegszakítás, utána ilyen-olyan okok miatt újra egymásra találtunk. Az alatt a két hónap alatt átéltem, hogy milyen újra felszabadultnak lenni, és nem tőle függeni. Nem az határozta meg a napomat, hogy beszéltünk-e. Reméltem, hogy ez után barátsággá alakul át a dolog. Részemről sajnos továbbra is több, mint barátság, így pl. nem szeretem, amikor a párjával látom vagy amikor róla beszél.

Szóval veszélyes vizek ezek. :) A mi példáinkból láthatod, hogy ezek hosszú évekre rá tudják nyomni a bélyegüket az életedre, és egyáltalán nem éri meg. Vigyázz magadra, és próbáld keresni a laza oldalát és függőséget csökkenteni. Ha drasztikusan nem megy, akkor lassabban (pl. ma nem keresem őt, és ha azt túlélted, akkor másnap sem, stb). De erős kitartás, elhatározás kell hozzá. Szurkolok nagyon neked, senkinek nem kívánom azt a szenvedést, ami ezzel az egésszel együtt jár(t).

A korábbi 32/N válaszoló voltam

2016. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!