Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasítottam egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy fiút, de mostmár bánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eredetileg egy másik srác tetszett, miközben először elkezdtünk beszélni. Nagyon aranyos volt, vicces, minden adott volt, de mikor felhozta, hogy lehetne köztünk több megfutamodtam, mert nem jártam még senkivel, és úgy gondoltam, hogyha közben egy másik srác is tetszik akkor csak nem szeretem igazán ahhoz, hogy összejöjjünk. Azóta feladta, egyáltalán nem beszélünk. Szerintem haragszik rám, viszont én egyre jobban bánom döntésemet. Szerintetek mit tegyek?

2017. febr. 19. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vállald a tetteid következményeit, mondd neki, hogy nagyon sajnálod hogy visszautasítottad, és hogy hiányzik. Mondjuk teljesen megérteném, ha ezek után csak azt hinné, hogy játszadozol vele, mert a csajokat nehéz kiismerni. Van egy érzésük, és azt többre tartják mint akármelyik emberkét, és vakon mennek az érzés után, nem is gondolkodnak. Csak persze utólag.:)
2017. febr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az #1 jól gondolkozik
2017. febr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2017. febr. 19. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mondd el neki, mit gondolsz, ennél jobbat úgy sem tehetsz.
2017. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!