Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba már hónapok óta. De látom a fiún, hogy nem viszonozza.Elég okos. Annyira félek vele beszélni. Ezért nem is beszélek vele sokat. Múltkor a barátnőm ráírt a telefonomról a nevemben és tudtam vele egy kicsit beszélni. Neki is van kutyája meg nekem is. És egyêbként osztálytársak vagyunk. Mit tegyek?

15/L



2017. febr. 25. 07:21
 1/2 bit123bit ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Félek beszélni.. :( Általánosban volt egy lány osztálytársam akit 5 éve folyamatosan néztem, és többször is észre vette de végül nem lett belőle semmi, és mind amiatt mert én félek beszélni, de nagyon. Annyit tudsz tenni hogy elkezdesz vele beszélni, és ha a fiú utána se viszonozza akkor valószínűleg nem akar tőled semmit, vagy hagyod a fiút, és keresel másikat. 18/F
2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm a segítséget :)

2017. febr. 25. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!