Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és úgy néz ki hogy én is neki szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez a fiú a legjobb barátom,nagyon sokat voltunk mostanság együtt és úgy néz ki egymásba szerettünk.El is mondta nekem,hogy többet érez barátságnál és én is mondtam,de azt modta,hogy nem akar többet.Most kezd nekem összejönni egy fiúval,de a barátom nagyon féltékeny már a többiek is észrevették és én is azokra a lányokra akiket kinéz.Mit tegyek hogy összejöjjek vele?

15/L



2017. febr. 28. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Tisztázzátok minél előbb az érzéseiteket. Mert annak nem látom értelmét, hogy többet érez de nem akar mást barátságnál... ha nem akar többet akkor vagy nem szeret igazán vagy van neki más?! És ha nem akar többet akkor keress mást
2017. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon tudok hogy rákérdezni,mert mióta elmondta olyan cikis a helyzet.Azt mondta az egyik barátomnak,hogy mindig is barátként szeretett és hogy nem akar többet.Erre ő jár a lányok után,de mikor én fiúval beszélgetek vagy kimegyek akkor féltékenykedik :/
2017. febr. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!