Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondhatom, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondhatom, hogy egy lánnyal összejöttem?

Figyelt kérdés
Szájrapuszi után mondhatjuk ezt?

2017. márc. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ha betetted eki.
2017. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondhatod...de nem mindenki gondolja igy, van aki szerint csak akkor vagytok egyutt ha mar tortent nyelves csok...de ha ilyen 14 vagy akkor igen, szerintem mondhatod, hogy egyutt vagytok
2017. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy akkor tulajdonképpen mik is vagytok, tuti nem látod többet, haver.
2017. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne-e a barátnőd. Ha igent mond, akkor együtt vagyok. Ennyi. :D
2017. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb tisztázni hogy pontosan mik is vagytok. Legalábbis az én világomban, az én környezetemben az a szokás, hogy az első puszi/csók/szex után megbeszéljük pontosan mit szeretnénk egymástól. Rettentő változó ugyanis, volt amikor a szex sem jelentette egy kapcsolat kezdetét, és volt amikor egy szájrapuszi már igen.
2017. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vagy már szájrapuszi előtt is, ha megkérdezed a lánytól. hogy : Járunk?
2017. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!