Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy tanárba?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés volt már,de nem éreztem elég személyreszabottnak.Ő 27,én 17.Van barátom,neki barátnője,engem nem tanít.Nem is tudom,hogy szerelem-e ez vagy sem,de nem tudok másra gondolni,pedig van barátom,akit nem akarok elhagyni,de teljesen összezavarta a fejem az illető és nem tudok vele mit kezdeni.Nem tanít,de gyakran vagyok bent az óráin,segít abban amit nem tudok,beszélget és érdeklődik irántam,persze velem a legtöbb tanár így viselkedik,ezért ez nem is olyan meglepő,de nála máshogy érzem.Használhatom a telefonját ha unatkozom,ide adja a dolgait,persze én is az én cuccaimat és egyszerűen úgy érzem folyamatosan néz,félek,hogy ezeket csak beképzelem magamnak,de aztán látom,hogy más diákokkal nem így viselkedik.Tudom,hogy szimpatikus vagyok neki,csak azt nem,hogy hogyan,összezavar minden egyes nap és nem tudok mit tenni.Elszeretném felejteni,de ugyanakkor mégsem,tanulni sem tudok,mással beszélgetni sem,mert a nap minden részében csak ő jár a fejemben.mit lehet ilyenkor tenni?

2017. márc. 11. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van baratom de nem akarom elhagyni.

Birom az ilyent. Jobban járna pedig. Adj esélyt az újrakezdéshez neki olyannal aki szereti.

Ha szeretnéd elég visszatartó erő lenne.

Ha nem te fogod elhagyni, megfogja érezni baj van és ő fog lelépni.

2017. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szegény barátod,mert ilyen barátnője van.

Szegény te,mert nem tudod,hogy ez a korosztály nem hozzád való.

Szegény tanár,mert teszed neki a fejed,ő meg eltűri.

2017. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Franky^^ válasza:
Figyelj, most van barátod, ő neki kéne az egyetlen embernek lennie akit szeretsz. Őszintén, én csak sajnálni tudom a barátodat. De be kell látnod hogy ez nem helyes! Lépj túl a tanárodon mert hogy ti össze jöjjetek az egyenlő a lehetetlennel. Nekem is voltak ilyen rendes tanárjaim anno általánosban én is azt hittem hogy kivételeznek velem, pedig közbe nem volt semmi. Ezeket csak beképzeled magadnak. Meg én alapból nem voltam egy tanáromba se szerelmes. Szóval azt javaslom hogy fogd fel azt hogy a barátodat szereted nem a tanárodat. Meg valljuk be eléggé hülyén is festenétek a tanároddal.
2017. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fancy88 válasza:

Szia!

Nem hinném hogy az érzéseidet egyből főbenjáró bűnként kéne kezelni. Ezek nagyon emberi dolgok. Ami persze nem jelenti azt hogy jó is hogy ezt érzed. De biztos meg van ennek is az oka. Elmondásod alapján tényleg az átlagnál sokkal jobbnak tűnik a viszonyotok a tanároddal de hogy ez most több mint szimpátia vagy sem azt igazán te tudod megmondani. Minden ember más mindenkit ki kell imerni hogy tudjuk hogy mi az a bizonyos határ a szimpátia és az esetleg több között.Tehát hogy viselkedik a többiekkel? Ő is generálja ezeket a helyzeteket hogy együtt lehessetek? És milyen amikor beszéltek, mit érzel?

2017. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!