Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú akibe szerelmes vagyok. Pár hete szerelmet vallott és mondta hogy járni szeretne velem. Régebben sokszor szemeztünk. Most hogy mellettem ül néha néz meg kétszer meg is simogatott és majdnem megfogta a kezem. Meg többször mondta hogy a csaja vagyok. És megkérdezte hogy szeretem e én mondtam hogy igen.Tegnap este rámírt messengeren hogy szia szerelmem látom megcsalsz az xy nal.( Nem csináltam ilyet fôleg hogy nem is járunk) Én mondtam neki hogy mondtam hogy nem járunk xy nal. Ő megkérdezte hogy miért vele igen. Én megkérdeztem hogy miért szeretné. Aztán azon veszekedtünk hogy erre ki válaszoljon előbb. Aztán azt mondta hogy nem én meg hogy én se erre szomorú szmájlit írt. Akkor most járni akar velem? És szeret?

A válaszokat előre is köszönöm. Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. márc. 17. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ti most ilyen 12-13 évesek lehettek. Hidd el, ha ebből valaki neked úgy választ tud adni, hogy egyik féllel sem lesz elfogult, akkor le a kalappal. Nem tudjuk mi történt, nem tudjuk miért lett féltékeny stb. De ez annak a jele hogy igen, fontos vagy neki. Viszont ha ilyen nehéz felfogású a srác, akkor így járt saját maga alatt ássa a gödröt. Viszont jobb lenne ha rákérdeznél, hogy miért lett ilyen féltékeny, mert amíg nem tudod, addig lehet meg se tudod érteni, hogy mit érez.
2017. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire bénák. Mknd a ketten szeretitek egymást és tudjátok is ,meg is beszéltétek ott vagytok egymás mellett , ne szenvedjetek már.

Egyik nap hívd el valahova és beszéljétek meg. Ha szeretitek egymást minek cívódni?

2017. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 évesek, had legyenek már ennyire bénák. Ez nem bénaság amúgy sem, csak nincs tapasztalatuk még. Ezért is lett kirakva ez a kérdés.
2017. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából én januárban lettem 14 ő meg májusban lesz annyi. Nem akartam leírni hogy hogy történt ez a "megcsalás" de leírom.

Egy másik osztálytársam szerelmes belém és azt a butaságot találta ki hogy járunk és ezért az egész osztály ezt mondja. Én tiltakoztam ahogy csak tudtam. És ezért írta messengeren akibe szerelmes vagyok hogy látom megcsalsz az xy nal?

És sosem volt egy olyan ember se aki viszont szeretett, ő az első. Ezért vagyok ilyen béna.

2017. márc. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!