Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell tennie egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennie egy fiúnak egy lányért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy srácnak mit kell tennie az ismerkedés fázisban? Annyira, hogy a lány érezze, hogy a fiú meg akarja szerezni, de nem is akar túlságosan nyomulni :) előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. márc. 19. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ereztest vele, hogy felkeltetted a figyelmét és a beszélgetéseitek legyenek könnyedek. Próbáld csak magadat adni és megnevettetni. Ha sokat beszélgettek akkor eljuthattok egy-egy mélyebb beszélgetéshez, ahol éreztetheted vele, hogy megbízhat benned. Csipkelődhetsz is vele. És fontos, hogy keresd a társaságát akár személyesen, akár írásban. Szerintem ilyen úton-módon sikerülni fog. Ha meg nem, akkor nem a megfelelő lányt találtad meg. :)
2017. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, én soha nem szerettem azt érezni, hogy engem valaki meg akar szerezni, ilyenkor máris szabadulni akartam az illetőtől Én mindig barátra vágytam. Aki nem akar tőlem mást barátságon kívül. És ha majd találok ilyet, akkor azzal majd egyszer kialakulhat valami. Valamikor nagyon soká. Amikor biztosan tudom, hogy ő a barátom.
2017. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!