Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélye így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye így?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (15 éves ) szerelmes lett egy fiúba, akit mar kis kora óta ismer, de ez most atfordult szerelembe. Egy a bökkenő...19 éves a fiú. :/

Lehet így még esélye nála, vagy ez már túl sok különbség ? Fél hogy a fiú még csak egy KIS lánynak nézi,és nem veszi őt komolyan. A barátnőm amugy éretteben viselkedik mint az átlag , és kicsit sem gyerekey. Van esélye? Tippek? Esetleg a párotok között is ennyi a korkülönbség?



2017. márc. 21. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt nem tudjuk.

Nálam pl. esélytelen lett volna 19 évesen egy 15 éves lány. A 15 a kislány és a majdnem kislány határán van.

2017. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es akkor hany evesen nem kislany ?
2017. márc. 21. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hány éves a másik fél. Egy 50-60- stb. évesknek egy 20 éves is kislány függetlenül attól,hogy már rég nem azok.

De ha ezt nem vesszük figyelembe, akkor azt mondom, 16, de inkább 17 év, amire azt mondanám,már nem kislány. Igen, 15 és 16 között csak 1 év van, de ebben a korban 1 évnek nagy jelentősége van. Leginkább szellemi érés szempontjából.

2017. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alaposan megfigyelve, az ilyen tipusú kérdésekben a 13-15 évesek MINDIG érettebbek az átlagnál. Aztán ezeket a kérdéseket pár hónap elteltével a "Mit tegyek?" és "Miért viselkedik így?" kérdések váltják fel és el vannak képedve amikor ha érettek lennének akkor az adott szituációt a gyakorikérdések nélkül is meg tudnák oldani (esetleg batátok segítsége)

Hidd el én is azt gondoltam, hogy 1-2 éve teljesen éretten tudok gondolkodni mert az vagyok és meg tudom.oldani a párkapcsolati problémákat. Tévedtem. Most 17 évesen már ez "fejlődött", de még mindig nem tartom magam teljesen érettnek. Idővel te is rájössz. Nyugodtan leszªrhatod amit irtam, mert én is ezt tettem anno szülők és.ismerősök papolásával:D

2017. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!