Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de egyszerűen nem látok vele közös jövőt Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a barátommal. Ebbe a kapcsolatban volt minden. Rengeteget veszekedtünk és voltak jó pillanatok is. Volt hogy meg is ütött én mégis vele maradtam. Rettentően szeretem, de egyszerűen nincsenek távlati dolgok. Ő 30 éves én 25. Én már komoly családot szeretnék összeköltözni. Ő is azt mondja szeretne családot de nem akar albérletbe menni vagy esetleg hozzám csak az anyja nyakán. Sajnos iszik is mindennap szinte. Tudom ha kiszakadna abból a környezetből és beköltözne hozzám változna de nem akar mert a munkája oda köti. DE így én nem tudom folytatni mert voltak neki dolgai is ami miatt megbízni sem tudok benne...így mindig azon gondolkodom ha nem velem alszik vajon mit csinál...de mindezek ellenére még mindig szeretem. Úgy érzem ha elhagyom belehalok,de abba is ha vele maradok. Ti mit tanácsoltok?

2016. máj. 25. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogsz belehalni, ha elhagyod. Nagyon rég meg kellett volna már tenned. Persze, nyilván az ember ilyen helyzetben dramatizál és világvége hangulatban van, de ez elmúlik (basszus 23 évet valahogy csak elvoltál nélküle, mielőtt megismerted, igenis túléled akkor is, ha nincs többé az életedben). Igen, fájni fog, igen, nehéz lesz, de te is látod, hogy ennek semmi jövője, így csak az időd pazarlod.. Minél később hozod meg a döntést, annál rosszabb lesz.


Ha vele maradsz, tönkremész. Megéri?

2016. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jajj megütött????? Ez nem is kèrdès mit csinálj!
2016. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleg buta vagy, ha egy alkoholistaval vagy egyutt, es meg azt is hiszed hogy egy szimpla lakhely valtas kigyogyitana ot a fuggosegbol. Az alkoholista mar csak az marad. Nem ertem minek vagy egy szanalmas fuggovel 25 evesen.
2016. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és keress magadnak olyan társat akivel együtt tudsz élni. Ez a kapcsolat időpocsékolás.
2016. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

-megütött, de még mindig vele vagy

-szinte minden nap iszik


Te hülye vagy, hogy még nem dobtad ki. Erre nem tudok mást mondani.

2016. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzá feleségül. Egy ilyen pasit meg kell fogni.
2016. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a leírtak alapján pedig igazi főnyeremény, szerintem is kösd össze vele az életed, igen, BIZTOSAN megváltozna, hát miért ne változna? Biztos az tette ilyenné, hogy anyjával lakik 30 évesen is.

Szerintem az összeköltözés-házasság-gyerek tuti megoldaná ezeket a problémákat és szép, hosszú, boldog életetek lenne, és te is tökre bolond lennél, hogy egy ilyen férfinek kötelezted el magad és éled le az életedet.

Igaz, hogy már az első 1-2 évben szarik rá a kapcsolatra és arra, hogy közösen folytassuk együtt tovább, de idővel majd megváltozik, igen.

Igaz, 30 éves korodra benne van a pakliban, hogy jajj, mégsem változott meg, hiába költöztünk össze, van hogy megüt, és bunkó, meg iszik, de hát már lett egy gyerek is, most mit csinálj, nemde?



Vázoltam a jövőképet, ha ennyiből sem érthető, hogy irónia és mégis mit kellene tenni, akkor semmiből.

Sok sikert.

2016. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már most üt téged, mégis mire számítasz ezek után?

Jön a következő lépcsőfok, arra fogsz eszmélni egy szép napon, hogy megvert. De nem számít, hát miért is számítana?


Jaj ne legyél már ennyire ostoba 25 éves létedre!

Nem fog megváltozni, se környezet, se házasság, se gyerek hatására. Ezek mind a te tévképzeteid!

Ha egy alkoholistával akarod összekötni az életed, akkor tedd, a te dolgod! Csak aztán ne csodálkozz!

2016. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Még odáig, hogy csak kicsit többször veszekedtek, mondtam volna, hogy próbáljátok megoldani, de olvasva a többit (iszik, ver), én is azt mondom, hogy jobbat érdemelsz.

A veszekedéseket még csak-csak lehet csitítani, lehet változtatni a hozzáállásokon, de a másik kettő már sok.

Ilyen esetben nálam sem lenne kérdés, hogy vele maradjak-e vagy sem.


Elhiszem, hogy rosszul érzed magad, már most érzed a hiányát, de el fog múlni (persze pont én mondom, aki szintén ennyire érzelmes), de ezt nem kellene már elviselned. Már rég túl lépett egy határt. Hidd el, túl jutsz majd rajta, de jobb most, mint ha már házasok lennétek.

2016. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Na azèrt ilyenkor sajnàlom a normàlis, becsületes férfiakat, akik pàrra vàgynak, mégsem jön a szerelem. Az ilyen trôger senkihàzi sz a r verekedhet, ihat, oda vannak értük...

Te kérdező, még ostoba is vagy. Azért, mert elköltözne, szerinted nem inna:-):-):-):-)

Na kérem, 2016. 05. 25.-én a Gyakorin közös erővel megtalàltuk az alkoholistàk gyògyulàsi mòdjàt: el kell költözni a szomszéd utcàba!

Maradj vele, kérdező, 1-2 év mulva ha majd nyugtatôkon élsz, összeverve, magadra hagyva egy gyerekkel, megtudod...

2016. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!