Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beleszerettem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszerettem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A fiú az osztálytársam. Ebben az évben jött az osztályunkba (8.). Egyáltalán nem figyeltem fel rá, a külseje se tetszett. Szinte semmit se beszélgettünk februárig, amikor is egy véletlennek (az egyik barátnőm összeveszett vele és megkért hogy beszéljek a fejével) köszönhetően elkezdtünk beszélni Facebookon. Onnantól kezdve napi 7-8 órákat beszélgettünk egyhuzamban. Pár nap alatt olyan volt, mintha már évek óta barátok lennénk. Szinte mindent tudunk egymásról, bármiről tudunk őszintén beszélni. A suliban mindig keressük egymás tekintetét, mosolygunk egymásra, hülyéskedünk. Egyik lyukas órán odaültem hozzá és egész órán beszélgettünk. Olyan érzelmeket hoz ki belőlem amit eddig még soha senki. Itt van egy pár példa: Az ő hangulata nagyban tudja befolyásolni az enyémet. Amikor összevesztünk elsírtam magam, mert annyira megijedtem hogy elveszíthetem, pedig nem volt olyan nagy dolog.. Késztetést érzek rá hogy éreztessem vele, mondjam neki hogy szeretem, pedig nem szeretem ezt mondani senkinek. Nagyon sokszor van úgy hogy legszívesebben megölelném. Amikor mondta, hogy elmegy bulizni, egész végig az járt a fejemben, hogy csak ne essen semmi baja. Zavar ha más lányokkal beszélget. Ha belegondolok, hogy az iskolából már csak 2 és fél hónap van hátra, és utána már nem fogom látni minden nap, összeszorul a szívem. Szóval teljesen máshogy viszonyulok hozzá mint a többi fiúbarátomhoz, pedig őt is annak tartom. Legalábbis szerintem. És ezzel ő is ugyanígy van. Azt is mondta hogy ő is sokszor megölelt volna és hogy szeret engem, mint a barátait, de mégis máshogy és jobban.. Tanácstalan vagyok :/

2017. márc. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez számomra egyértelmű hogy többet éreztek egymás iránt mint barátság:)

Nem kell szomorkodni, ha elballagsz akkor is majd tudsz vele találkozni illetve tarthatod vele a kapcsolatot ugyan úgy.

2017. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy nem jöttetek még össze? Vak is látja hogy szerelmesek vagytok. Ott a nyári szünet is, simán tudtok találkozgatni, sőt még évközben is, nincs akadálya a párkapcsolatnak, szóval hajrá!
2017. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!