Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elképesztően hiányzik, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképesztően hiányzik, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel évente maximum 5x találkozom,legközelebb nyáron fogunk. (Persze ezek nem randik,hanem cserkész vagyok :DD ) Nagyon tetszik,de nem tudom a telefonszámát,szerintem nincs is neki és szinte elviselhetetlenül hiányzik! Mit csináljak?

2017. márc. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, kérj tőle valamilyen elérhetőséget, akár e-mail cím, telefonszám, vagy bármi, hogy tudjátok tartani a kapcsolatot.

Azon felül, akár el is mondhatod, hogy tetszik neked.


Ha negatívan reagál rá, vagy visszautasít, akkor legalább túllendülhetsz ezen az egészen, és idővel lesz más...

Ha viszont pozitív visszajelzést ad, akkor szorosabbra is fűzhetitek a kapcsolatot.

2017. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja,és azt még elfelejtettem írni,h mindeközben van egy osztálytársam,aki szintén tetszik,de azóta,h újra láttam a fiút,aki nagyon hiányzik,(most hétvége volt,tehát tegnap láttam utoljára és már most hianyzik....) nem tudok dönteni. Annyira rossz...... :/
2017. márc. 27. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
De nyáron fogom legközelebb látni,addig nem tudok tőle elérhetőséget kérni
2017. márc. 27. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ismerkedj azzal a fiúval is, aki most tetszik, s ha eljön a nyár, elkezdhetsz ismerkedni a másik fiúval is (ha még aktuális lesz).


Attól, hogy két fiúval is beszélgetsz, még nem csinálsz semmi rosszat, mindenkinél előfordult már hogy nem csak egy személlyel ismerkedtek.


Így ki tudod majd szűrni, hogy melyikük tetszik jobban, vagy hogy melyiküknek tetszel.

2017. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2017. márc. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!