Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki tetszik. Eléggé. Mit tegyek? (komplikált a helyzet)

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek olvassátok végig. Kicsit hosszú lett. Bocsi!

Szóval...

A csaj eggyel feljebb jár nálam a középiskolában. Kb 1 évvel idősebb is (17-18 éves). Nem beszéltem vele eddig még. De már egy jó ideje tetszik. Úgymond rá-crush-oltam. Objektíven mondhatom, elég jól néz ki. Magamat nem tartom valami jól beszélőnek, nem vagyok az a menő laza srác,de mielőtt azt gondolnátok nyomi se vagyok, kb átlagos. ;) Nagyon véget szeretnék vetni ennek az állapotnak, mert nem jó. Csak a folyosón látom, de ott majdnem minden nap.

A fő gond az, hogy nincs alkalmam beszélgetni, megismerkedni vele, mert, amint mondtam nincs semmi közünk egymáshoz. Illetve nem tudom kizárni, hogy van barátja sulin kívül, ezt nem tudhatom.

Nincsenek irreális elvárásaim az egésszel kapcsolatban, de szeretném, hogy a lehető legjobban süljön el, két okból is: 1. Sokat jelent ez nekem. 2. Ha bénán sülne el elég cikis lenne az iskolában, ismerettségi körömnek elég nagy hányadában. Tudnátok segíteni, hogy tudnám ezt a helyzetet jól "lehozni", megoldani.

Kérlek titeket írhatok nyugodtan bővebb több válaszokat, nagy segítség lenne. (Az olyannal, hogy" menj oda hozzá!" nem nagyon tudok mit kezdeni.)

Előre is nagyon köszönöm!



2017. márc. 27. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

haat szerintem ezek a legeppszerubb lehetosegek. Ha tenyleg tetszik ne foglalkozz a korulotted levok velemenyevel. meg kell tanulnod kizarni oket a sajat szemelyes velemenyedbol es latasmododbol. Menj oda hozza es beszelgess vele, a lanyok nagy resze orul annak ha valaki torodik veluk es ismerkedni akarnak vele. eloszor legyel baratsagos es utana puhatold ki hogy van e baratja. Ha nincs es szimpatizal tied a terep, hasznald ki:)


17/L

2017. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Odamenni nem akarsz hozzá. Ráírni nem akarsz. Akkor esetleg füstjeleket bocsáss az égre. Vagy terítsd szét a farkadat, mint a pávakakas, ha tojót lát. Esetleg tanuld meg a tüskés pikó násztáncát, vagy építs mérnöki pontosságú függőfészket, mint a szövőmadár. Repülj ki a vízből több méter magasra, mint a hím ráják. Ciripelj, mint a hím kabóca. Mint látod, ezernyi mód van, ahogy a hím a tudtára adja a nősténynek a szándékait. Egy baj van, hogy az ember a szóból ért, annak pedig csak az élő, vagy írott formája létezik.

Szóval vagy keresd meg a tökeidet, é viselkedj hozzájuk méltóan, vagy ne siránkozz itt mint egy fürdős.

2017. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*és viselkedj
2017. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is nézd meg merre fele lakik. Ha megvan, keress egy olyan barátot akinek van barátnője. Ha ez megvan, követitek, és az az ismerősöd odamegy hozzá "kötekedni" te meg "megvéded" a csajt. Nyílván ez csak el van játszva
2017. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!