Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fog enyhülni a fájdalom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog enyhülni a fájdalom?

Figyelt kérdés
Múlthéten összevesztünk a barátnőmmel(19/l) és szakítottunk,azóta nincs nap,hogy ne jutna eszembe... egyszerűen annyira fájdalommal tölt el az,hogy lehet többet nem látom,nem csókolhatom őt és át sem ölelhetem.. mindössze 5 hónapig tartott, én 17 vagyok,van egy járásbetegségem,sokat szenvedtem!De ez most annyira sok...,hogy akit a legjobban szeretek és aki feltudta dobni a napomat,azt most veszítettem el😞nincsenek barátaim sem,nincs kivel beszélgetnem...csak ő volt.Szerintetek elfog valaha múlni ez a fájdalom?
2017. márc. 30. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Nem, ha csak sajnáltatod magadat és rá gondolsz, nem is értem miért olyan nehéz ez pár embernek, embernek jönnek és mennek, 17 évesen már megkellett volna tanulnod, hogy semmi sem tarthat örökké, mert a végén úgyis vége lesz az életednek a halálal bezárólag, menj el majd a közelgő MondoConra aztán élvezd az életedet és ne panaszkodj, mivel nem hinném, hogy lenne jogod hozzá, ha az afrikai gyerek, aki órákat sétál egy kis vízért nem panaszkodik, hanem elfogadja az életét, akkor nem tudom mi olyan k*va nehéz neked.
2017. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagy saját magát is becsapja, vagy nem volt még szerelmes. Aki átélt ilyet az nem ír ilyeneket. Múlthéten volt, nem lehetne megpróbálni kibékülni esetleg?

Ha semmi képpen sem tudod, akkor nem tudok semmi mást mondani, mint hogy fogcsikorgatva meg kell várni hogy teljen szépen az idő, mert csak az oldja meg. Elfoglalhatod magadat valamivel de csak az idő (tudom közhely) oldja meg a dolgokat. Vagy esetleg egy másik kapcsolat. DE hosszabb távon az se megoldás. Szóval most ki kell bírnod az első néhány hetet, utána jobb lesz. DE mondom, probálj meg kibékülni vele, de ne minden áron.

19/f

2017. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!