Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Az első szerelem sosem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér! " De ugye az utána maradó űr és fájdalom enyhülni fog?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben a trutyiban vagyok én is. És nagyon nehéz... :\
2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szerelmem után évekig tartott, mire kivertem a fejemből. Volt persze kapcsolatom közben, meg zajlott az élet, de mindenkiben őt kerestem, érte sírtam. Mondjuk én marha nehezen elengedős vagyok.

Azóta túl vagyok a második nagy szerelmen, hát ha ezt is évekig fog tartani elfelejteni, akkor a gyerektémának nálam lőttek.

Persze hétvégén sikerült együtt buliznom az első nagy szerelememmel. Ő is egyedül van. Nem mondanám, hogy nem kavarodtam fel érzelmileg rettenetesen.

2012. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én úgymond tényleg az első szerelmemmel vagyok együtt, és úgy érzem, ha elveszíteném, akkor nem élném túl. Úgyhogy gondolom, hogy a te érzéseid iránta is eltartanak még egy ideig, amíg fel nem ismered a volt párod értékeit egy másik emberben. Akkor ismét boldog leszel :)
2012. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig ér véget.Ismerek olyan párt(15,18voltak)akik azóta is együtt vannak,35 éves gyerekeik vannak<3


De persze,majd elfelejtődik.

2012. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én kezdeményeztem a kapcsolatnak való végetvetést...de csak azt mondtam neki,hogy nagyon szeretem,de ha nem változtatunk egyes dolgokon,akkor én nem bírom így tovább...és nem úgy reagált mint ahogyan vártam...nyilván rosszul esett neki,de én nem ilyennek ismertem meg...azt hittem meg tudjuk beszélni és reméltem,hogy majd megpróbáljuk menteni ami menthető...1 év 4 hónapnak nem méltó befejezése egy gyermeteg sértődés...hajj skacok...akkora űr van bennem...akkora csend zuhant rám...
2012. márc. 12. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
olyan két három év mire teljesen tiszta vagy, de folyamatossan enyhül, néhány hónap mulva már jóval ritkábban fogsz rágondolni...
2012. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én első szerelmemnek, már kilenc éve vége, és még mindig beledöglök a fájdalomba...enyhült ugyan, már kapok levegőt, és tudok élni, de rohadtul fáj...férjhez is mentem, gyerekem is van, mégis szenvedek...nemrég újra találkoztunk, azóta még sokkal rosszabb, főleg, hogy kiderült ő sem közömbös irántam, sőt...nálunk a néma gyereknek anyja sem...esete miatt lett vége, és nem kezdődött újra..két ekkora marhát, mint mi...:(
2012. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

olyan szomorúak a kommentek, beleéreztem magam a helyzetetekbe :s

a kérdésre nem tudom a választ, mert én még az első szerelmemmel vagyok mindig (ezt le is kopogom :D), és vele is akarok maradni..nem is tudom mi lenne velem nélküle, én már teljesen elfelejtettem, hogy milyen volt azelött, hogy megismertem volna

2012. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyha nem akarsz tullepni rajta akkor nem is fog sikerulni.

Szerintem hulyeseg, hogy orokke azon fog szomorkodni akivel szakitottak vagy platoi szerelmuk volt.

2012. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!