Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Érdemes küzdeni vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 11.-es vagyok. Egyetlen lány az osztályban, a fiús szakma miatt.

A lényeg az az, hogy 9. óta tetszik osztálytársam, akinek rengeteg közös van bennünk. Néha már félelmetes a hasonlóság. A véletlen műve. ( ugyanaz a házszámunk, pedig 30 kilométerre lakunk egymástól, ugyanaz a testvéreink neve, ugyanaz az apáink foglalkozása, mindkettőnk rocker és kék szemű)

Egyik másik osztálytársamnak pedig el is mondtam, szerinte össze is illünk. Ő a mai napig támogat és szurkol a háttérből.

10.-ben együtt mentünk rock koncertre.

Nagyon jó volt vele állni a tömegben. Kettesben.

Akkor jöttem rá igazából mennyire is szeretem. Nagyon.

Júniusban az utolsó héten mikor már egyre kevesebbet láttam, elkezdtem szenvedni.

Egész este rossz hangulatom volt, de írtam ennek a fiúnak egy hosszú üzenetet facebookon. (szoktam néha beszélgetni, átlagában rock, lakóhelyünk vagy suli a téma, de ha komoly dologról van szó, akkor is meghallgat. )

Szóval este 22 óra körül miután vagy 100x újraolvastam az üzenetet, amiben leírom mikor tetszett meg, mennyire jó vele és hogy hiányozni fog ha vége a középsulinak.

Az üzenet vége a "Szeretlek"-kel zárult.

Ma már simán ki merném előtte is mondani.

Elküldtem.

Éjfél után jött a válasz, hogy ő csak barátként gondol rám és köztünk soha nem lesz semmi.

Ezt tudva aludtam el.

Szörnyű volt az első pár nap.

DE az osztály többi tagja segített.

Aztán eljött a szeptember, újra találkoztunk.

Már nem voltam szerelmes.

Telt-múlt az idő. Eljött a karácsony, ahol az iskolai ünnepségem pont mellé kellett ülnöm.

Eszembe jutott, régen mennyire vágytam erre.

Bámultam. A szép kék szemeit, a kezét..

Aztán ott tartottam, hogy újra szeretem.

Márciusban (idén) úja mentünk a koncertere.

Boldog voltam. Átöleltem. Szeretem őt. De ő nem.

Most, mintha kicsit változott volna..ott tartunk, hogy naponta beszélünk egymással. Sokat piszkál, mivel a válláig érek kb. és olyankor rád támaszkodik/könyököl. Mindig megnevettet. Sokat piszkálódik, de szeretem.

Veszünk egymásnak csokit, én meg nekiadom a kekszem, amit nem szeretek.

Míg várom a buszt akkor is jól elbeszélgetünk.

Akár 1 órán keresztül.


Mit tegyek? Adjam fel?

Feleslegesen töröm magam?

Találok jobbat?

De nekem nem kell jobb..

Őt akarom. Mindenáron.


egy összetört 17 éves lány.



2017. márc. 31. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Uuhj.:/ ez elég összetett. Engedd el egy időre szerintem most. Rengeteg dolgot fogtok még valószínüleg együtt csinálni,meg egy ideig találkozni is foksz vele, ha osztálytársak vagytok. Idővel meg úgyis kiderül, hogy te, és hogy ő mit akar. De azért drukkolok neked, hogy úgy legyen, ahogy te szeretnéd:)
2017. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ezt kell írjam, de ezt tényleg jobb lesz nem forszírozni :/ Kevés fiú van, akit meg lehet győzni, ha már elsőre nem tud maga mellett elképzelni (akár külső miatt, vagy valami más), akkor onnantól eszméletlen nehéz dolgod lenne.


Valahogy keríts egy másik fiút, úgy könnyebb lesz :) Bocsánat... Tudom hogy nem fogod ettől még abbahagyni, de hasonló helyzetből leszűrt tapasztalattal ezt tudom mondani.

2017. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem hogyha kulsoleg nem tettszel neki, akkor nem fogod meggyozni a lehengerlo belsoddel sem sajnos, mindig csak azt fogja gondolni, h de jofej, egykis szanalommal keveredve a level miatt amit meg regebben irtal...:((
2017. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lett barátnője.

Egy könnycsepp se jött ki.

Nem is vagyok szomorú :)

Majd lesz jobb, aki szeret.

2017. ápr. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!