Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, már régebbről ismerem. Mikor a szüleim megtudták, hogy beszélek vele nagyon mérgesek voltak, amit nem értek. Hogyan mondjam el nekik, hogy tetszik? Mit csináljak, hogy megengedjék a kapcsolatot?

Nem vagyok egy balhés lány, de a szüleim nagyon féltenek mindentől. Ha esetleg valaki tud segíteni írjon. Köszönöm! 14/L



2017. ápr. 1. 06:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érthető mivel még csak 14 vagy!Mit tegyél?Ülj le a szüleiddel és beszélgess velük!Nyíltan,egyenesen, őszintén mondd meg!Nem kell félni!A lényeg, hogy meglegyen a kommunikáció.Ja és bármit mondanak, legyél nyugodt, ne kapd fel a vizet és legyél komoly!Ha kell, többször is beszélgess!Sok sikert! :)

F

2017. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen . Erre azt tudom mondani hogy a szülők féltenek . De nem azért hogy van egy kapcsolatod vagy ilyesmi . Hanem a biztonságos szempontjából mert fiatal vagy szép vagy . Nem mindegy hogy milyen fiúval barátkozol. Ezért is féltenek a szülők. Teljesen jogosan teszik ezt mert téged szült meg anyukád és jogosan félt. Látom aggódsz te is nem kell mert nem 14 évesen kell kapcsolatot szerelmet ilyenkor még nem érdemes . Sőt még fejlődsz rendesen. Várnod kell még 5_6 évet ahhoz hogy felnőtt nő legyen belőled ilyenek. Szerintem azok a gyerekek akik 13_14 évesen akarnak pasizni meg csajozni az ő szüleik egyenesen letojják a gyerekeiket nem foglalkoznak velük. Már rég eladták őket.És rossz életük van nagyon . Úgyhogy szerintem légy tisztába ezzel a kéréssel feléjük tiszteld és szeressed őket mert ők a szüleid . Tessék elfoglalni magadat valami hobbi sport ilyesmik és tanulás tanulás . Mert rengeteg mindent kell tenned az életbe . Ha felnőtt leszel akkor már lehet kapcsolatod ott nem aggódnak érted. Ennyit mondtam cuki vagy meg minden csak fogd fel amit a szülők tesznek érted . 18 éves fiú vagyok nekem se nagyon engedtek kapcsolatot fiatalon . Most volt egy egy barátnőm és még nem teljesen mert még ilyenkor is fejlődik az ember. Remélem sokat mondtam mert hatalmas előnyöd van és gól.
2017. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!