Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Helyes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyes lenne adnom neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Szóval.Van egy kilencedikes fiú.Igazából utáltuk egymást meg minden.De szerelmes lett az egyik barimba.Aztán beszélgettünk meg minden és haverok lettünk.A barim folyton csak húzta az agyát meg stb de nem volt vele.

Aztán a fiúval elmentünk focizni és aznap elmondta hogy tetszek neki.Ez vicces volt mert előtte való nap mondtam el a legjobb barátnőmnek hogy ő is tetszik nekem.

Aztán összejött azzal a lánnyal aki átverte.Adott neki még egy esélyt,megint átverte.Nagyon sok esélyt kapott és nagyon sokszor eljátszotta.Aztán az a fiú azt mondta hogy velem szeretne lenni meg h belém szeretett stb.Másnap szakított velem és ugyan azzal a lánnyal volt.Aztán ezt megbeszéltük és megegyeztünk abba hogy haverok maradunk.Aztán megint össze veszett a lánnyal és mondta nekem hogy már nem bírta vele meg stb mert engem szeret.

Viszont én nem tudom hogy adjak-e neki még 1 esélyt.Mi van ha megint átver?

és az a legrosszabb hogy "fura" érzéseim vannak vele kapcsolatba.Pl szeretném ha megcsókolna,vagy megölelne vagy odabújna hozzám..

(15/f 14/l)


2017. ápr. 1. 22:37
 1/1 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy kis időt mert szerintem foggalma sincs hogy mit akar. Kicsitt olyan mint ha játszadozna veletek. Illetve veled. Perszeén nem ismerem hogy milyen. De szerintem most haggyad adj neki időt ha továbbra is imponál neked akkor lehet egy második esélye. Ha viszont a barátnőd után legyeskesik akkor maradjatok csak barátok. Ez természetes hogy azt szeretnéd hogy megcsókoljon.
2017. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!