Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak tönkre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak tönkre akarja tenni a kapcsolatom? 16/L

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel rövid ideig együtt voltam, de utána még két évig szerettem annak ellenére hogy fojton bántott (mindenféle értelemben). Végre továbbléptem, most van először valakim a szakításunk óta. Amikor megtudta rámírt hogy miújság, és arra kért hogy szeressem. Szerintem csak azt akarta hogy összezavarodjak és szakítsak miatta a barátommal, de egyesek azt mondják hogy rájött hogy végleg elvesztett és kétségbeesettségében írt ilyeneket. Szerintetek ?
2017. ápr. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Nem tok mindegy mi az oka?? *FOLYTON bant azaz nem erzed jol magad vrle akkor miert jonnl megint ossze egy ilyen emberrel?

Fogyatékos ne legyel mar....

Kimolyan hany ilyen ember van akiknek az egyertelmu dolgokat is elkell magyarazni azt ajanlanam inkabb hogy kerulj el mindenkit mert a hulyeket mindenki utalja.

2017. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kettőnk közül még is te vagy az aki nem értette meg a kérdésem.

Pedig direkt a te fajtád miatt próbáltam a lehető legértelmesebben fogalmazni.:D

2017. ápr. 5. 22:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Te veréb 😀
2017. ápr. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!