Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszik nekem ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik nekem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Folyton rá gondolok és görcsben van a hasam de közben nem olyan rossz érzéssel vagy értitek. De viszont ha beszélgetek vele akkor meg ez az egész elszáll és nincs is görcs a hasamban. Ez mit jelenthet? Csak azért mert még nem igazán voltam szerelmes, így nem tudom ezt értelmezni. (Tizenéves lány)

2017. ápr. 6. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtom nekem iylenkor mégnagyobb görcs van :D
2017. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Akkor van görcs, ha viszonzatlan a szerelem.

Hormonok okozzák.

Ha együtt vagy vele, akkor meg más hormonok termelődnek.

Hiszen már együtt vagy vele.


Elég szar érzés tud lenni, főleg ha mondjuk nagyon szerelmes vagy és szakítasz valakivel. Kell 1 idő mire kiürül a szervezetedből.

2017. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik neked
2017. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szerelemkor még izgulni is szoktunk .
2017. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, biztosan :D Velem is ez van. Csak en fiu vagyok. Tetszik egy kany nagyon, de ez most mas mint a tobbi. Nem csak kulso vonzalom van, hanem belso. Inadok vele beszelgetni, mert elolvadok kozben. Csak sajnos keves a lehetosegem arra, hogy talalkozzak vele. Nem tudok figyelni egyszeruen semmire, es senkire sem. Mikor hozzal beszel, neha olykor olykor elvesztem a fonalat, mert elajulok tole :). Es mikor vissza kerdez, sajna nem tudom mirol beszelt, nem mintha nem erdekelne :(. Nekem nem gyomor gorcsom van, hanem eleg eros hianyerzetem. Eleg hosszu lett, lehet elsem olvasod. Meg irtam vagy 10sort de eleg off igy is bocsi. Igen, tetszik neked szerintem.
2017. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Ja és utolsó, elolvastam:D sok sikert a lányhoz:)
2017. ápr. 6. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az érzés még normális is lehetne de mivel ezt tőlünk kérdezed, hogy tetszik e neked ezért úgy gondolom nem.Nem táplálsz mély érzelmeket iránta,mert akkor kijelentenéd, ez olyan mint az első benyomás például valaki elsőre nagyon ellenszenves és lehet kicsit javul a helyzet, de utánna is ott lesz valami fura érzés vele kapcsolatban.Ezért ha netán úgy alakul majd a dolog ezzel a sráccal akkor is bizonytalan érzéseid lesznek és elöbb utóbb boldogtalan leszel ha nem egy olyan valakivel vagy akibe szerelmes vagy!
2017. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!