Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Akivel pár hetet voltunk együtt, majd szakítottunk első szerelmem, még mindig szeretem, ez volt kb. januárban, azóta nem látom, a képeit is kitöröltem, de nem tudom túltenni magam rajta, azt se tudom mi van vele, mindennap rá gondolok.

18/F


2014. dec. 1. 18:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát már kb. 10 hónapja nem láttam és nem is beszéltünk, de még mindig hiányzik mindennap
2014. dec. 1. 18:11
 2/2 anonim ***** válasza:

képzeld,én is így vagyok ezzel... csak én márciusban láttam őt utoljára. Azért lehet akkora a hiánya,mert nekem is első szerelmem volt,akit igazán,tiszta szívből szerettem.

Tanácsként csak annyit tudok mondani ,hogy próbáld meg másként nézni a helyzetet , próbáld levonni a tanulságot , és fogadd el ,hogy ez így alakult.

Hidd el , nem lehetetlen az elfogadás, bízz magadban ,hogy menni fog..először csak mondogatod,de nem hiszed el,h menni fog,majd ahogy telik az idő,hittel fogod mondani ,és egyre jobb lesz.

Próbálj meg új embereket megismerni , éld az életet,ne ragadj a múltban , az tud az egyik legfájóbb lenni.

Sok minden fejben dől el, na hát a szívnek nem tudsz parancsolni,de ha fejben eldöntöd,h te a boldogságot választod és a jövőbe nézel pozitívan ,akkor az felülírja.

Bízz magadban.

2014. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!