Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátja de tetszik. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja de tetszik. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éve megkérdezte egy srác hogy bejövök-e neki én meg nem mertem bevallani. 1 évre rá lett egy barátnője akivel még mindig együtt van. meg szeretném kérdezni tőle hogy esetleg komolyan gondolta vagy érez-e még valamit csak félek hogy ez miatt megromlana a 8 éves barátságunk. Ráadásul amikor összejöttem egy sráccal (2 hónappal azután hogy ők összejöttek) olyan volt mintha féltékeny lett volna. Szóval ennyi. Mit tegyek? Hagyjam? Vagy esteleg kockáztassak?
2017. ápr. 14. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval nem elég, hogy tesze-tosza vagy és nem tudsz döntést hozni ("nem mertem bevallani"), még meglévő kapcsolatokat is szeretnél tönkretenni ("még mindig együtt van")?


Elég érdekes ember lehetsz...

2017. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és miután megkérdezte hogy tetszik-e nekem azután 3 hónappal megkérdeztem tőle és azt mondta hogy neki már más tetszik
2017. ápr. 14. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"csak félek hogy ez miatt megromlana a 8 éves barátságunk."

AKkor felnyitom a szemed. Barátságban csak BARÁTI érzelmek vannak és NEM tetszik nekünk a másik! Mihelyst a másik iránt többet érzünk vagy tetszik nekünk, onnantól kezdve az nem barátság. Erre nincs külön kifejezés, de a lényeget gondolom érted.


Ne rondíts bele mások kapcsolatába! Hagyd.

2017. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne cseszd el ezért mások kapcsolatát
2017. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ő kérdezte személyesen (meg én sem személyesen) hanem az egyik barátunk
2017. ápr. 18. 22:57
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is az hogy el akarom elcseszni hanem csak meg akarom kérdezni hogy ha még (gondolom) nem is most hanem régebben/valamikor tetszettem-e neki
2017. ápr. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!