Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valamk baj van velem? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamk baj van velem? Ez normális vonzódás? Kéne félnem? 14/L

Figyelt kérdés

Szoval 14 eves vagyok es a kotosztalyommal nrm tudok baratkozni, nekem valamiert nem megy.

Viszont most szerelmes lettem egy majdnem 18 eves fiuba...

Ez normalis?

Majdnem negy ev van koztunk, o majdnem felnott.

Nagyon felek higy ez most normalis vagy nem , es higy van e esely nala probalkozni.

Koszi a valaszokat

Es nagyon bocsanat a helyesirasert !!!!



2017. ápr. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális, de nem tom...azért ez elég nagy korkülönbség...mondjuk ha pl. te 20 lennél, ő meg 24, akkor még oké, de egy 14 évesnek normális esetben teljesen mást jelent a "szerelem" szó, mint egy 18-nak. Nem hiszem, hogy ennek az egésznek lenne jövője. Egy 18 évesnek már általában nem elég a csók. Ő tovább menne, amit remélem te korainak tartasz.
2017. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A 14 éves fiúk ne méppen az érett jellemükről híresek, teljesen normális ha idősebb srác érdekel. Ez a 3-4 év nem tűnik vészesnek, bár hogy mennyi esélyed van az a sráctól függ.
2017. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális szerintem.
2017. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális, de nem próbálkoznék. Nagy az esély a csalódásra, plusz ha kölcsönös is a vonzalom, a kapcsolatot fenntartani ebben a korban ennyi különbséggel, több, mint nehéz. Én kicsit hagynám lecsillapodni az érzelmeimet, hadd lássam tisztán a helyzetet.

14/L

2017. ápr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!