Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kattant férfiak figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kattant férfiak figyelmét keltem csak fel, akkor valószínűleg én se vagyok teljesen normális? ("Hasonló a hasonlót vonzza"-alapon)

Figyelt kérdés

Szerintetek ebben van ráció?

Kattant alatt azt értem, hogy például mániákus hazudozó, valaminek a függője, súlyos önértékelési problémái vannak, stb...



2017. febr. 7. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2017. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem. A ferfiak kozott sok az ilyen. Vagy az is lehet, hogy te tulzol es igazabol annyira nem veszesek. Ennyibol nem lehet megallapitani. Es a ferfiak nem magukhoz hasonlot keresnek, hanem not aki normalisan nez ki. A belsod csak ezutan erdekli oket.
2017. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ezt neked kell érezed. Te függő vagy és mániákus hazudozó? Nem a hasonló vonzza a hasonlót, hanem vannak rezgések amik kiegészítik egymást,így azt vonzod be ami a te energiaszintednek megfelel. Egy példa: a szerencsétlen, alázatos, gyenge nők bevonzzák az erőszakos bántalmazó partnert. A mazochista bevonzza a szadistát. Aki lenézi az ellenkező nemet, az elvárásainak megfelelő, azaz selejtes példányokat fog bevonzani, míg aki imádja az ellenkező nem képviselőit, mindig érdekes és más stílusú partnereket fog bevonzani és alapvetően jó élményei lesznek. A kérdés, hogy milyen szinten állsz önismeretben, mennyire vagy őszinte magaddal és végül mire fókuszálod a figyelmedet. Szóval te válaszold meg a kérdést: te is kattant vagy? Esetleg egy balek akit át lehet verni? Vagy te vagy az ügyeletes Teréz anyu, aki mindenkit meg akar menteni saját magától?
2017. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűen csak balszerencséd van... nekem is volt, ilyen időszakom és eldöntöttem, hogy egy jó ideig nem ismerkedem, mert már nem bírom... Nem feltétlenül magadban kell keresni a hibát, de egy gyors önértékelés sosem árthat...


"Sajnos", nem sikerült ezt betartanom, mivel rá 5 napra megismertem a férjemet. :D


Így, kitartást kívánok!

2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1, ettől tartok én is...

#2, elsőre normálisnak tűnnek, csak van az a fura pillantásuk...nem tudom megmagyarázni, de látszik a szemükben, hogy nem normálisak. Mindig beigazolódik, hogy jó volt a megérzésem, és akkor menekülök. Apámnak volt még ilyen tekintete.

#3, a válaszod nagyon elgondolkodtatott. Van bennem egy folyamatos gyanakvás, bizalmatlanság a férfiakkal szemben. Lehet, hogy ez a dolog nyitja. Még gondolkodom rajta.

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.

2017. febr. 7. 11:31
 6/13 A kérdező kommentje:
#4, köszönöm! És ezt jó tudni, gratulálok:)
2017. febr. 7. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Manapság sokkal több a hülye, mint a normális, ez azt hozta magával, hogy a bolondok önbizalma az egekben szárnyal, a normálisak meg - mivel kisebbségbe kerültek - szinte már értéktelennek tartják magukat, sokan közülük a csigaházukba visszahúzódva élik az életüket. Nincs veled semmi gond, nők tömkelege teszi fel kétségbeesve nap mint nap a kérdést, hogy "Miért nincs a Földön egy normális pasi?", pedig semmi baj nincs velük, csak sok az idióta, ennyi. Próbáld magad tartani az elveidhez, és talán bevonzod majd a hozzád illőt.

Még annyit, hogy a súlyos önértékelési probléma talán nem akkora baj(az első 2 viszont igen). Ha csak ennyi a baj egy pasival, akkor semmiképp sem kattant, sőt türelemmel, megértéssel ez építhető, javítható. 34F

2017. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerkedsz valakivel aki "kattant", de ez csak a jövöben fog kiderülni róla, akkor az egyértelműen a te hibád, mert nem vagy képes meghatározni ki milyen ember. Tanulj emberismeretet, önismeretet. Ez a megoldás.

Az ismeretlen mindig kihívást jelent. Te most valószínűleg nem értesz az ismerkedéshez, ezért van benned félelem és ezért derülhetnek ki ilyen tulajdonságok a férfiakról, mert te ezeket valamiért nem látod előre.

2017. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak őket veszed észre? A mániákus hazudozók tudják mit kell mondani egy nőnek, és hogy hogy kell felkelteni az érdeklődésüket.
2017. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, aki "kattant", az könnyebben kezdeményez "minden mindegy" alapon.
2017. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!