Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb lány barátom legjobb barátnőjébe. Mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Szóval: legjobb barátnőmnek tekintem a lányt, és felkerült a téma hogy van-e valaki aki tetszik. És nem akartam elmondani, de mégis elmondtam. Ezzel nem is volt baj, csak aztán kiderült, hogy akire én barátként tekintettem, az többet érez és ezt bevallotta. Nem tudom mit csináljak a helyzetben, mert a legjobb barátnőm nagyon rosszul érzi magát. Bíztat hogy próbáljam meg, de nem bírnám ki hogy szomorúnak lássam..
2017. ápr. 19. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki félreértené, fiú vagyok. :DD
2017. ápr. 19. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát...elég sz@r helyzetbe kerültél, mit ne mondjak. Szerintem döntsd el, hogy a saját boldogságod, vagy az övé a fontosabb számodra, és e szerint cselekedj.
2017. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idővel ő is meg tudna békélni a helyzettel, de szerintem most gyógyulnia kell. Ahogy gondolod, igazából.
2017. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem fontos, hogy neki jó legyen. Csak annyira rosszul jött ki. És a legjobb barátnőjével is nem tudom hogy lesz a kapcsolatuk ezek után.
2017. ápr. 19. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnője tudja, hogy hogy érzel?
2017. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja, mert még annyira friss a dolog. A barátnőmnek nem is akartam mondani. Csak annyira akaratos. Végül elmondtam neki. És nagyon rossz lenne neki is ha megtudná hogy ez van. Félek, teljesen megromlana a barátságuk.
2017. ápr. 19. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha fontos neked a barátságotok, akkor inkább ne gyere össze a legjobb barátnőjével. Egyébként az sem biztos, hogy kölcsönös a dolog, vagy hogy van olyan rossz barátnő, hogy összejönne veled. Ezzel leginkább csak árthatsz. Inkább próbáld meg túltenni magad rajta.
2017. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez lenne a legjobb megoldás, valóban..

Csak jelen helyzetben mit kéne tenni, Hogy a barátnőm megnyugodjon vagy legalább ne legyen szomorú.

2017. ápr. 19. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azt sajna nem tudom. Az idő majd tuti megoldja a dolgot.
2017. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!