Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha kezdek többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kezdek többet érezni a legjobb barátnőm iránt?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom,hogy ez normális-e.Nagyon nagyon imádom őt,mindig együtt lógunk.Ovi óta barátok vagyunk,de mióta felsősök vagyunk,azóta kezdtem többet is érezni.(Most nyolcadikos vagyok)Szeretek beletúrni a hajába,szeretem megérinteni az arcát és szeretem mikor véletlenül összeér a kezünk,és ettől nagyon megijedtem.Sosem mertem felhozni ezt a témát,de nem azért,mert elítéli az ilyen dolgokat,hanem mert félek,hogy tönkremegy a barátságunk,akkor pedig olyan dolgokat tennék magammal,amit később megbánnék...Mit tegyek? 14/L

2017. márc. 29. 23:34
 1/2 janika1998 válasza:
szia.. hidd el nekem ez természetes dolog mert nagyon sok mindenkivel meg esik az ilyen... de ha a barátnőd a fiukat szereti akkor semmi esélyed nálla nem akarlak meg bántani de nagy hiba lenne ki kezdeni vele mert tuti hogy meg szakadna ez a baráti viszonyés kőztetek és neki is meg magadnak nagyon nagy fájdalom leszz.. nem tudok ugy semmi jót ajánlani nagyon sajnálom.. ebből nem jőnne ki semmijó.. elveszitenéd őrőkre.. nem éri meg .. vagy elviseled azt a vágyat szerelmet iránta és titkolod vagy el felejted egy másikkal vagy pedig meg szakad a barátságotok.. tudom hogy rossz ez neked és nehéz vissza fogni magad mert olyan jo érzés lenne meg csókólni vagy épp átőlelni.. ismerem ezeket az érzéseket... de az élet már csak ilyen de választani dőnteni mindig tudni kell ... űdv jani :)
2017. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1. válaszolóval, de azt is megjegyezném, hogy ez ilyen korban teljesen normális. A hormonok, stb. dolgoznak és ilyenkor minden kicsit zavaros, de ez elmúlik egy idő után. Aztán lehet ,hogy ő is így érez, ki tudja...
2017. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!