Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, egymás vállán sírunk, vele bármit megbeszélhetek. Idáig azt gondoltam, csak nagyon jó barátok vagyunk, de az utóbbi egy-két hónapban sokat voltunk együtt és elkezdtem többet érezni. Mindig rá gondolok, imádok vele lenni, és volt, hogy sírtam, annyira hiányzott. Úgy veszem észre, hogy ő is kezd többet érezni és szerintem félig-meddig már túl is mentünk a barátságon. Mindig együtt vagyunk, ölelgetjük egymást, együtt alszunk. Szeretném vele tisztázni a dolgokat, hogy jobban szeretem őt, mint barát, és hogy akkor most mi is van köztünk, de nem tudom, hogyan kéne. Csak úgy vonjam félre és valljam be neki? Félek, hogy esetleg elijeszteném. Vagy várjak, amíg esetleg ő lép? Nem tudom, mi lenne a helyes... 17/L

2017. febr. 20. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest, hogy legjobb barát, elég játszmázónak tűnsz...
2017. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lennék játszmázó? Ezt kifejtenéd légyszi?
2017. febr. 20. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha leírod, hogy barátod, a férfi nemet jelent,

ha baránőt írsz, az nőnemű. Capito?

2017. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Alszotok" hát persze..
2017. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!