Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen 17 éves létemre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe "beleszerettem" úgy, hogy több ezer kilóméterre él tőlem. Ez egy fél éve volt, akkor "jártunk" is. Neki mondtam először, hogy szeretem és ilyen habosbabos volt minden... Aztán 4 hónapig bírtuk. Szakított a távolság miatt. Én elkezdtem utálni magam, hogy biztos nem voltam elég jó stb, és a szakítás után 3 hónapra írt, hogy nem bírt elfelejteni és szeretné ha legalább barátok maradnánk. Nem is akartam volna vele járni mert rájöttem közben, hogy a távkapcsolat lehetetlen dolog. Sikerült kiszeretni belőle, de az a gond, hogy őt kerestem és keresem most is a fiúkban. Egyszerűen senkit nem találok akinek olyan személyisége lenne, pedig nem volt tökéletes, sőt. Mikor a barátság ajánlattal jött ő is elmondta, hogy utánam egy normális kapcsolata sem volt ugyanezen okok miatt.


Azóta beszélgettünk rengeteget úgy baráti alapon mindenféléről. Viszont mostanában egyre jobban függ a kedvem tőle. Nem tetszik ahogy örülök minden kis piti üzenetének és ez idegesít. Félek, hogy leszek olyan idióta és beleszeretek, pedig nekem nem olyan pasi kellene aki mindenhogy itt van mellettem.


(Jap. Nincs kivel lelkizzek, szóval nagyon szeretlek, idegen, ha elolvasod és segítesz!)



#lány #szerelem #távkapcsolat #nemakarokbelészeretnimegint
2017. ápr. 22. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Pardon. Az elején azt akartam írni, hogy egy éve
2017. ápr. 22. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Idegen Kérdező!

Lányként mondom hogy igen a szerelem egy nagyon érdekes és fura érzés amikor jobban szeretsz valakit magadnál és megadnál neki bármit.

Ez a kapcsolat tényleg nagyon kevés eséllyel működhetne de ha tényleg szeretitek egymást, össze tudjátok hozzni. :)

De viszont ha más fiúkban is őt keresed és mosolyogsz az üzenetein, akkor valószinüleg még szereted.Ez ellen nem tudsz mit tenni idő kell és el tudod felejteni.

Ne ugorj bele így mert az téves hogy ,,hú majd egy másik csávó elfelejtetti velemBeleugrok gyorsan egy másik kapcsolatba!" NE!

Mert ezzel magadnak és a másik félnek is fájdalmat okozhatsz.

De a helyedben beszélgetnék más srácokkal és valamelyik csak jó társaságot tud nyújtani! :)

Remélem segítettem valamit.



Egy lány társad aki szintén bonyolult ügyben van. :)

2017. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
távkapcsolat halott ügy, távszerelem meg nem létezik. :P
2017. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!