Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy borderline személyiségzavaros fiúval?

Figyelt kérdés

Tehát ez rögtön lehetetlen, vagy adnátok neki esélyt?

17/F


2017. ápr. 24. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem azon múlik.Ha a belsőd tetszik és a külsőd is tetszik akkor simán.
2017. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha beleszeretnek, akkor ezzel egyutt, igy nyilvan adnek eselyt..
2017. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Kezdjük ott, hogy akármit mondanak itt az mind csak elmélet szóval teljesen felesleges, miért??? Én jól tudom milyen ez a betegség, és szerintem minden embernek zavaró lesz ennyi hangulatingadozás egy időután, a viták pedig csak szaporodni fognak a hangulat miatt, a sok vita után meg valószínűleg elvállás lesz, szóval összejönni biztos összejönnek, mert az elsőre nem hátrány, de megtartani már sokkal inkább nehezebb, amúgy nem okoskodásból meg semmi, de ha szednél rágyógyszert, akkor kevésbé lenne problémás és biztosan nem zavarna senkit, de te életed, plusz lehet már szedsz rá, akkor viszont meg nem értem a kérdést, vagyis értelmezni tudom, de tipikusan a teljesen értelmetlenül feltett kérdés, aminek egyértelmű válasza van.
2017. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A Borderline konkrétan 18 év fölött diagnosztizálható. Én is az vagyok, nálam diagnosztizálták is, jelenleg tűnetmentesen élek, odafigyelek azokra az impulzusokra, amikre tudom, hogy negatívan reagálnék, illetve kerülök minden negatív tevékenységet, ami függőséget okozhat. Régen gyógyszeres és terápiás kezelésben is volt részem, 18 éves korom előtt, amikor csal feltételezett volt a diagnózis, mivel 18 év előtt az orvos nem mondhatja rád konkrétan, hogy Borderline vagy. Mára már elhagytam a gyógyszert, terápiára sem kell járnom, de mindkettő sokat segített. Rengeteg hangulatingadozáson, idealizáláson, utálaton, evészavaron, alvászavaron, alkoholba nyugtató kombón vagyok túl, de már nem engedem, hogy ezek lehúzzanak. Tudsz tűnetmentesen élni, és akkor a lányok észre sem fogják venni.
2017. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt sme tudom mi az szoval ez nekem biztos nem lenne akadaly😂❤ Nem amugy tudom es nem lenne az
2017. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyensmi nem hátrány. Sokszor még örülöknis hogy egy nemmindennapi...egy külöleges ember az akivel beszélhetek és vele lehetek.

Türelmem szinte végtelen és szívesen segítek annak akinek tudok így tényleg azt mondom hogy nem zavarna... Előny is ha nem vagy mindennapi.(legalábbis nállam biztosan)

2017. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh hát nekem volt egy ilyen ismerősöm és sajnos ő nem tett azért, hogy a hangulat ingadozásait vissza fogja... az elején még el viseltem, de utána már engem kezdett piszkálni és egy idő után nagyon idegesítő lett, elégé le vitt az életről alkalmanéknt. ( egyébként ő egy lány volt) Ha a fiú oda figyel az ilyenekre, hogy ne máson töltse le a dühét talán össze jöhet, de sajnos nem mindenki viseli ezt el hosszú távon szerintem. :/
2017. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!