Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Ti összejönnétek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti összejönnétek vagy összejöttetek volna osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lett egy új osztálytársam, mindig figyel és mosolyog rám, néha elég furán érzem magam a társaságában. Igazából nekem bejön, tényleg egyik legszebb lány az osztályunkból, de nem tudom, hogy mit tegyek. Félek az ilyen osztálytárs szerelemtől.11. osztályos vagyok.17F

2016. dec. 27. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
soha! nekem 4 évig tetszett egy lány de osztályossal nem jövök össze
2016. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alt.isk. 8.evben jott egy srac elso nap beleszerettem, kavartunk felevig aztan rajottunk semmi ertelme. Azota is legjobb baratok vagyunk!❤
2016. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen.

#1: ehhez meg csak gratulálni tudok. :)

Szép is 4 éven át epekedni valaki után, meg nézni, ahogy más, aki tökösebb, összejön vele. :D

Nem akarok most kisregényt írni... pusztán érzelmi érettség és tökösség kérdése, hogy belevágsz-e, vagy inkább a kifogásokat keresed, és saját magad gördítesz akadályokat a boldogságod útjába.

2016. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha értelmesek és elég érettek vagytok nem lesz akadály az, hogy osztálytársak vagytok.

Még, ha szakítotok, akkor is el lehet válni békésen.

2016. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod meg honnan tudod hogy nem működne? én jártam osztálytarsal hamar szakítottunk de becsülöm benne hogy megprobalta és büszke vagyok magamra annak ellenére is hogy hamar vége lett és csúnya vége is lett
2016. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Suli végéig ha sikerül vele barátságban maradnom és nem talál magának egy barátot akkor összejönnék vele, de nem tudom miért, félek az osztályszerelemtől.Ha baráti dugásokat összetudok vele hozni az még tök okés.
2016. dec. 27. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:

"Suli végéig ha sikerül vele barátságban maradnom és nem talál magának egy barátot"

Most te komolyan ennyire nyápic vagy?

Ne haragudj, de remélem, hogy talál egy kicsit tökösebb FÉRFIT, aki számára ő fontosabb, mint holmi hülye elvek.

"Ha baráti dugásokat összetudok vele hozni az még tök okés."

De összejönni vele kizárt.

Gratulálok.

Csak remélni tudom, hogy több esze van, mint neked.

2016. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem messzire elkerül téged, haver...
2016. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is fontos ő. Fontosabb, mint egy dugás, de ha már azt összetudok vele hozni akkor bármi lehet.
2016. dec. 27. 17:10
 10/12 anonim válasza:

Ennyi eszed van komolyan mondom... Szegény lány ha tényleg csak arra kell neked. Nem minden szép lány ribi

Szánalmas vagy

Nekem is tetszik egy nagyon szép lány életemben nem láttam ilyen szép lányt de mégsem csak megdugni akarom. Ha alakul köztünk valami ha kell várok rá fél évet évet is.

19/f a lány 17 éves. Már beszélgetek vele.

2016. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!